Urszula Chojan - gwiazda country nie żyje. Polska piosenkarka zginęła w tragicznym wypadku - stratował ją koń

Urszula Chojan zginęla w tragicznym wypadku w Stanach Zjednoczonych. Poznańska artystka znana była przede wszystkim z muzyki country.

Urszula Chojan zginęła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Poznańska artystka zmarła w Stanach Zjednoczonych.

Urszula Chojan nie żyje

Urszula Chojan udała się na tournée do Stanów Zjednoczonych. Jak podaje "Fakt", artystka wybrała się na przejażdżkę na koniu. Niestety, spadła z niego, zwierzę zaś spanikowało i ją stratowało. Mimo usilnych starań lekarzy, kobiety nie udało się uratować.

Urszula Chojan nie żyjęUrszula Chojan nie żyję Fot. Urszula Chojan - facebook

Urszula Chojan od 2004 roku była liderką zespołu Country Show Band. Koncertowała w Stanach Zjednoczonych od 5 października i jak sama mówiła, była to podróż jej życia. 20 października wzięła udział w Annual Fundraising Gala w Dallas.

Informacja o tragicznej śmierci piosenkarki bardzo dotknęła jej fanów. Na Facebooku można zobaczyć wzruszające posty znajomych i fanów artystki. 

Lilka, myślę, że jeszcze kiedyś się spotkamy, choć na ziemskim padole będzie mam Ciebie brakowało !!!
Szok i niedowierzanie. Próbuję się dodzwonić, czytam komentarze, wielki smutek i żal, ogromna strata dla muzyki country. Wiadomość przyszła rano ze Stanów Zjednoczonych, że nie żyje Urszula Chojan, że zginęła w wypadku. Bardzo smutna wiadomość. Nasza Ula -  znamy ją doskonale, na deskach w Obozinie śpiewała aż trzy razy, była twarzą i gwiazdą naszego Pikniku, wielka strata. Janusz, na twoje ręce przyjmij ode mnie oraz społeczności Obozina wyrazy najgłębszego współczucia, żalu i smutku. Trzymaj się dzielnie.

Urszula Chojan była cenioną polską artystką. Wydała pięć płyt i była jedną z gwiazd na festiwalu muzyki country w Mrągowie.

W ostatnich latach odeszły inne gwiazdy.  W wideo poniżej możecie zobaczyć, które z nich odeszły w niewyjaśnionych okolicznościach. 

Zobacz wideo

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.