Rodzeństwo Justina Biebera jest już naprawdę duże! Piosenkarz odwiedził rodzinne strony. Zdjęciami pochwalił się jego tata

Justin Bieber odwiedził rodzinny dom w Kanadzie. Przy okazji jego ojciec pokazał młodsze rodzeństwo piosenkarza.

Justin Bieber ma liczne rodzeństwo, którym pochwalił się ostatnio jego tata na Instagramie. Piosenkarz odwiedził rodzinną Kanadę i spotkał się z bratem i siostrami... Najmłodsza siostra muzyka ma niecałe dwa lata, ale pozostała dwójka jest już całkiem duża.

Tata Justina Biebera pokazał jego rodzeństwo 

Justin Bieber ze względu na swoją karierę nie może widywać się z najbliższą rodziną tak często, jakby tego chciał. Oprócz spraw zawodowych sporą przeszkodą jest odległość, bowiem rodzeństwo piosenkarza mieszka na co dzień w Kanadzie. Najstarsza siostra to Jazmyn Bieber. Ma 11 lat i już prowadzi swój kanał na YouTube.

Brat Jaxon ma 9 lat, a najmłodsza jest Bay, która w sierpniu skończyła roczek. Po ślubie Justin i Hailey wybrali się w podróż w rodzinne strony muzyka i tym samym mieli okazję spędzić trochę czasu razem. Na Instagramie pojawiły się fotki z wypadu. Teraz, gdy Justin już powoli się ustatkował, jego kontakty z ojcem i rodzeństwem są coraz lepsze.

Podobni?

Justin Bieber i Hailey są małżeństwem od kilku tygodni. Chętnie okazują sobie czułości na Instagramie:

RG

Więcej o:
Komentarze (5)
Rodzeństwo Justina Biebera jest już naprawdę duże! Piosenkarz odwiedził rodzinne strony i pokazał swoich najbliższych
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Erin urodziła mu dwoje dzieci - Jazmyn i Jaxona. Rozstali się po kilku latach. Bay jest z obecnego małżeństwa z Chelsey. Jest jeszcze Ally, która jest córką Chelsey z pierwszego małżeństwa. Naprawdę sprawdzajcie, co publikujecie, bo straszne glupoty wypisujecie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 2 razy 2

  heh.Zwykłe dzieci.Ów cudowny Justin też zbrzydł.Szeroki noch i tak w ogole nijaki.Jako nastolatek byl ok.

 • Gość: Sofia

  0

  Słodkie to rodzeństwo.🥰

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX