Kasia Cichopek zrobiła sobie zmysłową sesję w liściach. Kusi nogą, że ho ho! Sukienka piękna i odważna, ale to pozy robią wrażenie

Kasia Cichopek potrafi zadać szyku nawet w parku. Od dziś jesteśmy fanami jej podejścia do jesiennej mody.

Kasia Cichopek zdecydowanie "umie w media". W show-biznesie jest obecna już niemal od 20 lat, a mimo to jej gwiazda nadal świeci jasno. Wyznacznikiem popularności aktorki jest chociażby liczba obserwatorów na Instagramie. Profil Kasi śledzi już ponad 320 tysięcy osób.

Kasia Cichopek w jesiennej sesji zdjęciowej

Cichopek regularnie rozpieszcza swoich obserwatorów nowymi zdjęciami. Ostatnio na jej profilu ukazała się sesja utrzymana w jesiennych klimatach. Aktorka pozuje w parku i podrzuca liście. Uwagę zwraca jej kreacja, a w szczególności głęboki dekolt. Trzeba przyznać, że to oryginalna stylizacja jak na październik, ale zakładamy, że fotki zostały wykonane w weekend, kiedy to w Warszawie było bardzo ciepło.

Na jednym ze zdjęć Kasia zagrała nogą w stylu Angeliny Jolie, a tym samym odsłoniła zgrabne udo. Brawo! Gwiazda udowodniła, że jesień wcale nie musi kojarzyć się z grubymi swetrami i wieczorami na kanapie.

Podoba wam się Kasia Cichopek jako stylowa "jesieniara"?

Kasia Cichopek niedawno świętowała urodziny na planie "Czaru par":

Zobacz wideo