Tort w kształcie torebki i tańce na stole. Urodziny Kasi Cichopek zorganizował jej mąż. Działo się, a aktorka pokazała fanom nagrania

Kasia Cichopek od lat kojarzy się z grzecznym i spokojnym wizerunkiem. Okazuje się jednak, że gwiazda "M jak miłość" także lubi poimprezować.

W miniony poniedziałek Katarzyna Cichopek skończyła 37 lat. Urodziny świętowała w pracy, a konkretnie na planie programu "Czar par". Podczas nagrań towarzyszył jej mąż, Marcin Hakiel, który także występuje w odświeżonym hicie sprzed lat. Jak można było się domyślać, na solenizantkę czekały niespodzianki.

Kasia Cichopek świętuje urodziny w pracy

Podczas nagrań ekipa zaprosiła Cichopek na środek studia. Wtedy też z głośników można było usłyszeć tradycyjną melodię "Sto lat, po czym reszta dołączyła się i zaśpiewała. Na tym jednak nie koniec. Aktorka otrzymała również bukiet kwiatów. Co ciekawe, tego samego dnia urodziny świętowała uczestniczka odcinka i jeden z muzyków.

Kasia Cichopek świętowała urodziny na planie "Czaru par":

Zobacz wideo

Kasia Cichopek obchodziła urodziny w poniedziałek, ale prawdziwa celebracja miała miejsce dwa dni wcześniej. Na swoim profilu na Instagramie gwiazda pochwaliła się, że Marcin Hakiel wraz z "bratóweczką, bratem i Adasiem" wyprawili jej imprezę niespodziankę. Nie obyło się bez tortu (w kształcie małej torebki!) i tańców. Jak wynika z relacji Cichopek, w pewnym momencie parkiet okazał się być za ciasny i razem z mężem zaczęli tańczyć na stole. Spodziewaliście się, że tacy z nich imprezowicze?

Kasiu, życzymy wszystkiego najlepszego!