Monika Ordowska wzięła ślub. Ceremonia odbyła się na Hawajach. Modelka pierwszy raz pokazała swojego wybranka

Monika Ordowska pierwszy raz pojawiła się w show-biznesie przy okazji burzliwego rozstania z Piotrem Zeltem. Od tamtej pory modelka niechętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami z nowym partnerem. Z okazji ślubu zrobiła jednak wyjątek.

W czerwcu tego roku Monika Ordowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem pierścionka zaręczynowego. Od tamtej pory obserwatorzy modelki byli ciekawi, kim jest jej wybranek. Nazwisko męża nadal pozostaje tajemnicą, jednak po raz pierwszy fani celebrytki zobaczyli jego twarz. 

Monika Ordowska wyszła za mąż

Ceremonia odbyła się na Hawajach, na które młoda para wraz z rodzinami poleciała prywatnym samolotem. Modelka zdecydowała się na kreację, która idealnie pasuje zarówno do jej urody, jak i do egzotycznego klimatu wysp. Całość stylizacji dopełnił bukiet róż.

Ordowska już wiele razy wspominała o swoim mężu na Instagramie – za każdym razem, opisując go w samych superlatywach. W opisie pod zdjęciem ze ślubu, modelka napisała:

Mój najlepszy przyjaciel, moja miłość, mój mąż, moje wszystko.
 

Obserwatorzy modelki bardzo pozytywnie zareagowali na wiadomość o jej zamążpójściu. W komentarzach pod postem możemy przeczytać gratulacje oraz życzenia dla młodej pary.

Wyglądacie pięknie.
Piękna para, dużo miłości życzę.
Pasujecie do siebie. Wszystkiego najlepszego.

Parze życzymy mnóstwa miłości oraz samych szczęśliwych chwil!

MS