Gwen Stefani skończyła 50 lat. Pamiętacie, jak wyglądała 20 lat temu? Nie przyznaje się do operacji plastycznych, ale jej zdjęcia mówią wiele

Gwen Stefani skończyła właśnie 50 lat. Patrzymy na jej najnowsze zdjęcia i musimy przyznać, że wiele się nie zmieniła. Gwiazda wygląda pięknie, ale nie da się ukryć, że to zasługa zabiegów medycyny estetycznej.

Trudno uwierzyć w to, że światowa gwiazda, Gwen Stefani, skończyła właśnie 50 lat. Jej utwory i teledyski są znane na całym świecie, a jej największe hity są nadawane w stacjach radiowych aż do dziś. Postanowiliśmy przyjrzeć się zdjęciom ikony popkultury i sprawdzić, jak bardzo się zmieniła. To może Was zaskoczyć!

Gwen Stefani skończyła 50 lat

Pamiętacie jeszcze tę szaloną dziewczynę? Gwen swoją karierę rozpoczęła w zespole No Doubt, który grał muzykę rockową. Stefani była ich wokalistką i największą gwiazdą. To właśnie ona dyktowała trendy, które teraz mogą wydawać się na pograniczu kiczu. Sztuczna opalenizna, mocno podkreślone brwi i usta, platynowy blond. Oto cała Gwen w latach 90.

Gwiazda przez wszystkie lata działalności artystycznej przechodziła wiele metamorfoz. Jednak jedna rzecz się nie zmieniała. Jej jasne, blond włosy.

Gwen StefaniGwen Stefani CJ Contino/Everett Collection, instagram/gwenstefani

Chyba każdy zna utwór "Don't Speak" zespołu No Doubt. Mimo że od jego premiery minęło już ponad 20 lat, to gwiazda prawie się nie zmieniła. Patrząc na jej najnowsze zdjęcia, ma się wrażenie, że czas się dla niej zatrzymał. Gwen wygląda pięknie, jednak nie da się ukryć, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Nie przyznaje się do tego, ale niektóre z nich widać na pierwszy rzut oka. Wciąż wygląda naturalnie?

Gwen StefaniGwen Stefani TAMMIE ARROYO, EastNews

Gwen StefaniGwen Stefani Robert Hepler/Everett Collection, Felipe Ramales / SplashNews.com

Więcej zdjęć znajdziecie jak zwykle w naszej galerii.

Gwen nie przyznaje się do zrobienia operacji plastycznych. Ale te gwiazdy na pewno powiększyły usta:

Zobacz wideo

Ile lat dalibyście Gwen?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.