Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się! Już kilka tygodni temu zrobili sobie "przerwę"

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się. Jedna z najsłynniejszych par celebrytów z USA zrobiła sobie "przerwę" od siebie i na razie jedyne, co ich łączy, to córka Stormi.

Kylie Jenner i Travis Scott nie są już ze sobą! Takie rewelacyjne informacje docierają do nas zza oceanu. Okazuje się, że słynna amerykańska "power couple" rozpadła się już jakiś czas temu.

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się

Kylie Jenner i Travis Scott nie są już ze sobą, jak donosi serwis TMZ. Od pewnego czasu nie pokazywali się w swoim towarzystwie - ostatni raz widziano ich na premierze dokumentu dla Netflixa o Scotcie "Look Mom, I can fly" pod koniec sierpnia.

Do tej pory aktywni w pokazywaniu swojego wspólnego życia na Instagramie, na miesiąc zamilkli. Kylie i Travis pochwalili się jeszcze na początku września wspólną sesją zdjęciową dla "Playboya" i... koniec. Od tego czasu nigdzie nie było ich razem widać. Co więcej, informatorzy TMZ twierdzą, że właśnie w połowie września postanowili rozstać się - przynajmniej na razie.

 

A wrzesień obfitował dla nich w wydarzenia, na których powinni byli pokazać się razem. Kylie była obecna na ślubie i weselu Justina Biebera i Hailey Baldwin - bez Travisa.

Kylie Jenner i Travis Scott - krótki i intensywny związek

Kylie i Travis pierwszy raz zostali zauważeni razem w 2017 roku podczas festiwalu Coachella. Niewiele później Kylie była już w ciąży, zaś na początku 2018 roku urodziła się parze córka, Stormi. W tym naprawdę krótkim czasie sporo się u nich działo. Travis mierzył się z oskarżeniami o zdrady, Kylie kilka razy podejmowała decyzje o rozstaniu się, zawsze jednak do siebie wracali, przezwyciężając kryzys. Czy tym razem będzie tak samo?

Jedno jest na razie pewne. To "przerwa" na odrobinę dłużej.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.