Dawno niewidziana Katherine Lang z "Mody na sukces" pojawiła się na ściance. Ma 58 lat, a w ogóle się nie zmienia

Katherine Lang zdobyła popularność dzięki roli Brooke Logan w serialu "Moda na sukces". Aktorka pomimo upływu lat w ogóle się nie zmienia.

Katherine Lang od 1987 roku wciela się w Brooke Logan w serialu "Moda na sukces". Aktorka jest jedną z najdłużej grających osób w produkcji. Choć ostatni odcinek w Polsce został wyemitowany w 2014 roku, to serial dalej jest kręcony i oglądają go widzowie na całym świecie. Serialowa Brooke dawno nie pokazywała się na show-biznesowych imprezach. Teraz pierwszy raz od dłuższego czasu pojawiła się na czerwonym dywanie w Los Angeles i nas zaskoczyła.

ZOBACZ TAKŻE: Jak dziś wygląda Brooke z 'Mody na sukces'? Aktorka może pochwalić się szczupłą sylwetką, ale widać, że korzysta z medycyny estetycznej

Katherine Lang się nie zmienia

Aktorka pozowała na ściance w krótkiej, niebieskiej sukience. Kreacja podkreśliła jej smukłą sylwetkę oraz szczupłe, długie nogi. Takiej formy może pozazdrościć 58-letniej Katherine niejedna o wiele młodsza gwiazda. Lang mimo upływu lat, nadal wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał.

Katherine Kelly LangKatherine Kelly Lang Jen Lowery / SplashNews.com / %Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Jak Wam się podoba Katherine? My jesteśmy pod wrażeniem.

Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Zobacz wideo

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.