Katie Holmes zachwyca na ściankach. Ale czy bez makijażu wygląda równie dobrze? TE zdjęcia rozwieją wszelkie wątpliwości

Dzięki najnowszym zdjęciom Katie Holmes możemy podejrzeć, czy na co dzień prezentuje się równie dobrze, jak na czerwonym dywanie.

Katie Holmes została ostatnio sfotografowana w Los Angeles podczas zakupów w sklepie spożywczym. Aktorka miała wózek wypełniony po brzegi zdrowym, organicznym jedzeniem, ale to nie to zwraca największą uwagę. Gwiazda wybrała się do sklepu kompletnie saute. Mając taką urodę może sobie na to pozwolić. Bez makijażu i z włosami niedbale związanymi w koczek, Katie Holmes wyglądała naprawdę dobrze.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Gwiazda pojawiła się w sklepie spożywczym w obcisłych legginsach, idealnie dopasowanych do jej świetnej figury. Do tego założyła kurtkę w kolorze jasnego dżinsu. Aktorce nie przeszkadzało, że jest fotografowana. Co więcej, nieustannie się uśmiechała. Czyżby to związek z Jamiem Foxxem miał na nią tak dobry wpływ? Para spotyka się od 4 lat, a Katie Holmes wygląda kwitnąco!

AG