Jak dziś wygląda Brooke z "Mody na sukces"? Aktorka może pochwalić się szczupłą sylwetką, ale widać, że korzysta z medycyny estetycznej

Katherine Kelly Lang od 1987 roku wciela się w postać Brooke Logan w operze mydlanej "Moda na sukces". Aktorka i John McCook (jako Eric Forrester) są najdłużej grającymi osobami w serialu. Obsada nie raz się zmieniała, jednak oni od 32 lat nieprzerwanie pracują na planie. Choć ostatni odcinek w Polsce został wyemitowany w 2014 roku, to serial dalej jest kręcony i oglądają go widzowie na całym świecie. 58-letnia aktorka wygląda świetnie. Choć widać, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, to jej smukła sylwetka jest efektem regularnych ćwiczeń. Zobaczcie, jak teraz wygląda Katherine.
Sesja Katherine Kelly Lang Sesja Katherine Kelly Lang CROLLALANZA/ADC-DIFFUSION/SIPA / EAST NEWS

Początek kariery w "Modzie n sukces"

Aktorka w 1987 roku przyjęła propozycję grania w operze mydlanej "Moda na sukces". Wciela się w rolę Brooke i pojawiła się w ponad 4 tys. odcinków. Przez 32 lata perypetie jej bohaterki wielokrotnie się zmieniały. Zajmowała różne stanowisk w domu mody Forrester Creations. Kilkukrotnie brała ślub z Ridgem Forresterem, była związana także m.in. z Erikiem Forresterem.

Choć ma na swoim koncie wiele ról w filmach i serialach, to największą popularność przyniosła jej właśnie "Moda na sukces".

Katherine Kelly Lang Katherine Kelly Lang Mat. prasowe, EAST NEWS

Katherine Kelly Lang ma 58 lat

Aktorka pomimo upływu lat nadal jest w świetnej formie. Szczupłej sylwetki mogłaby jej pozazdrościć niejedna o wiele młodsza aktorka. Jednak uwagę zwraca podejrzanie gładka twarz. Choć Katherine nie chwali się w mediach, że korzysta z dobrodziejstw medycyny estetycznej, to widać, że poddała się kilku zabiegom wygładzającym i podnoszącym owal twarzy.

Katherine Kelly Lang wygląda na swój wiek? Aktorka ma 56 lat. Katherine Kelly Lang wygląda na swój wiek? Aktorka ma 56 lat. Screen: YouTube, East News

Brooke z "Mody na sukces"

Jedno, co na pewno nie zmieniło się przez te wszystkie lata, to piękne, zielone oczy i blond włosy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

I travel with my @b_selfie_, my secrets of beauty. #bselfie #glamitaly #lipsglamset #eyesglamset #selfbeautyfiller #beauty ????

Post udostępniony przez Katherine Kelly Lang (@katherinekellylang) Kwi 18, 2019 o 9:33 PDT

Katherine Lang Katherine Lang Eastnews

Katherine Kelly Lang i "nowy Ridge"

Katherine jako aktorka jest nie tylko idolką fanek serialu "Moda na sukces", ale również ich inspiracją. Pod jej zdjęciami na Instagramie nie brakuje komplementów dotyczących jej szczupłej sylwetki. Wiele osób nie może uwierzyć, że ma 58 lat.

Nie wiem, jak to robisz, ale wyglądasz na 25 lat.
Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania.
Z wiekiem stajesz się coraz piękniejsza.
Katherine Kelly Lang Katherine Kelly Lang Instagram.com/ katherinekellylang

Katherine Kelly Lang zmiana fryzury

Aktorka po wielu latach noszenia długich włosów zdecydowała się je skrócić. Jednak kolor blond pozostał bez zmian.

Kelly Lang Kelly Lang Instagram/katherinekellylang

Sekret smukłej sylwetki

Szczupłe, umięśnione nogi, płaski brzuch i wąska talia to zasługa sportu, który stał się jej pasją. Na Instagramie możemy zobaczyć wiele zdjęć z jazdy na rowerze. Ale nie chodzi tutaj o rekreacyjną jazdę po parku, tylko o poważne kolarstwo. Katherine ma profesjonalny rower, na którym uwielbia pokonywać dziesiątki kilometrów.

Katherine Kelly Lang Katherine Kelly Lang Instagram.com/ katherinekellylang

Katherine Kelly Lang - życie prywatne

Katherine Kelly Lang miała dwóch mężów. Z ostatnim rozwiodła się w 2014 roku. Jest matką trójki dzieci. Jej najstarszy syn, Jeremy Snider, ma 27 lat; średni, Julian Snider - 25, a najmłodsza córka Zoe Katrina D'Andrea - 21.

Katherine Kelly Lang Katherine Kelly Lang Instagram.com/ katherinekellylang

Katherine Kelly Lang

Jak wam się podoba serialowa Brooke? Uważamy, że świetnie się prezentuje, jak na swój wiek, jednak powinna nieco przystopować z zabiegami medycyny estetycznej.

AW, JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.