Barbara Kurdej-Szatan spotkała swojego pierwszego chłopaka. Byli ze sobą siedem lat. Aktorka nie ukrywała radości na jego widok

Barbara Kurdej-Szatan odwiedziła ostatnio swoje rodzinne Opole. Spotkała tam swoją pierwszą miłość.

Barabra Kurdej-Szatan skupia się obecnie na pracy przy "Tańcu z Gwiazdami". Już w pierwszym odcinku została okrzyknięta faworytką jubileuszowej edycji. W trzecim również była najlepsza. Za fokstrota otrzymała od jurorów 27 punktów.

Zanim jednak widzowie zobaczyli jej występ, obejrzeli krótki materiał, który aktorka nagrała w rodzinnym Opolu. To właśnie tam pojawił się jej... pierwszy chłopak.

Basia Kurdej-Szatan pokazała swoją młodzieńczą miłość

Tematem trzeciego odcinka tanecznego show było dzieciństwo gwiazd. Wszystkie więc wróciły do rodzinnych miejscowości, by nieco przybliżyć widzom swoją historię. Kurdej-Szatan razem z Jackiem Jeschke wyjechała do Opola, gdzie spotkała się ze swoimi koleżankami z chóru gospel. Nagle za aktorką stanął przystojny mężczyzna. Okazało się, że była to pierwsza miłość Barbary, Łukasz Jóźwiak.

Łukasz był w ogóle moją pierwszą miłością. Zaczęliśmy chodzić ze sobą, jak miałam 13 lat.

Mężczyzna czuł się nieco skrępowany obecnością kamer, ale z uśmiechem na twarzy wyznał:

Byliśmy ze sobą siedem lat. Siedem pięknych lat. Całą młodość przeżyliśmy razem.

Koleżanki aktorki siedzące obok na ławce zgodnie stwierdziły, że Barbara nie raz płakała przez Łukasza. 

To przez niego też wielokrotnie płakała, a my ją pocieszałyśmy.

Cóż, chyba każdemu zdarzyło się uronić kilka łez przez drugą połówkę. Mimo to związek Barbary z Łukaszem trwał naprawdę długo. Choć bardzo się kochali, to miłością życia aktorki okazał się Rafała Szatan.


CW

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o emocjach towarzyszących jej przed rozpoczęciem "Tańca z gwiazdami". Co wtedy czuła?

Zobacz wideo
Więcej o: