Piotr Fronczewski i Mikołaj Radwan z "Tata, a Marcin powiedział" spotkali się po prawie 20 latach. Jak chłopiec z serialu teraz wygląda?

Kto pamięta serial "Tata, a Marcin powiedział", ten z pewnością kojarzy Mikołaja Radwana. Po prawie 20 latach spotkał się z Piotrem Fronczewskim. Pojawili się w "Pytaniu na śniadanie".

Serial "Tata, a Marcin powiedział" był hitem w latach 90. Emisja zaczęła się pod koniec 1993 roku, a zakończyła na początku roku 2000. Dialogi pomiędzy ojcem, w tej roli Piotr Fronczewski, a synem, w którego wcielał się Mikołaj Radwan, biły rekordy popularności i zapisały się w pamięci widzów do dzisiaj.

ZOBACZ TAKŻE: Mikołaj Radwan w "Tata, a Marcin powiedział" miał 9 lat. Teraz byście go nie poznali. Zmienił się i jest gotowy do gry w filmach

Jak dziś wygląda chłopiec z serialu "Tata, a Marcin powiedział"?

Mikołaj Radwan, jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych chłopców w latach 90., miał szansę na zrobienie kariery aktorskiej. Jednak wybrał inną drogę. Dziś ma 34 lata i pracuje jako programista gier komputerowych. Na zaproszenie programu "Pytanie na śniadanie" miał okazję po niespełna 20 latach od zakończenia emisji serialu, znów spotkać się z Piotrem Fronczewskim. Ich wspólne zdjęcie przywołało widzom TVP wiele wspomnień.

Serial "Tata, a Marcin powiedział" był jednym z fenomenów polskiej telewizji lat 90. Kilkuminutowe odcinki, które miały formę dialogu pomiędzy ojcem i dorastającym synem, biły rekordy popularności. W "Pytaniu na śniadanie Extra" spotkanie po latach ojca i syna, czyli Piotra Fronczewskiego i Mikołaja Radwana.
 

Fani chcieliby, aby stacja wznowiła emisję "Tata, a Marcin powiedział".

Może tak dałoby radę wyemitować powtórki dla następnego pokolenia? Byłoby super!
Czekałam z niecierpliwością na te słowa "Tata, a Marcin powiedział, że jego tata powiedział". Oglądałabym znowu.
Wow. Super, oglądałam każdy odcinek. Chciałabym to przeżyć jeszcze raz - piszą internauci.

A Wy, pamiętacie ten serial?

"Tata, a Marcin powiedział" był kultowym serialem TVP. "M jak miłość" również zyskało takie miano. Zobaczcie, które gwiazdy kiedyś występowały w tej produkcji.

Zobacz wideo

JP