Cezary Pazura pozuje z żoną, a uwagę zwraca opis. "Kobieta zawsze za mężem". Zakończenie na szczęście bardziej pozytywne

Cezary Pazura udostępnił na swoim profilu urocze zdjęcia ze swoją żoną. Jednak uwagę trzeba zwrócić na podpis do fotografii, który może zaskoczyć.

Odwiedzając media społecznościowe Cezarego Pazury i jego żony Edyty, na myśl przychodzi głównie jedna myśl. Oboje są bardzo rodzinni. W internecie często publikują wspólne zdjęcia, a także chwalą się swoimi dziećmi. Przeglądając te fotografie, wydaje się, jakby rodzina Pazurów była ze sobą bardzo zgrana. Jednak czy najnowszy wpis aktora to potwierdza?

Cezary Pazura o roli kobiety

57-letni aktor udostępnił na swoim Instagramie zdjęcia z Edytą. Są totalnie urocze i romantyczne. Żona wtula się w swojego męża podczas egzotycznych wakacji. Jednak największą uwagę internautów przykuł ich opis. Pazura postanowił odnieść się w nim do roli kobiety. Jego początek może nieco zaskoczyć.

Kobieta ZAMĘŻNA! Czyli zawsze ZA mężem. Oddana, uczciwa i skromna. Nie wywyższa się, nie ściga, pomaga. Zawsze możesz na niej polegać.

Czytając tę wypowiedź, można odnieść mylne wrażenie. Jednak ostatnie zdanie zmienia wszystko.

A i tak wie, że ona rządzi.
 

Reakcja fanów? Bardzo pozytywna!

Piękny, widać szacunek, radość i wiele cech pozytywnych, o których już nie trzeba pisać. To zdjęcie mówi wszystko.
Bo w domu facet zawsze jest głową rodziny, ale tą głową ktoś musi odpowiednio pokręcić. Prawda, kobitki?
Piękne wyglądacie, przekazujecie dobre fluidy. Kobiety górą.

Edyta i Cezary są bardzo rodzinni. Jakiś czas temu, żona aktora pokazała, jak smaruje on kremem do opalania swoją córkę:

Zobacz wideo

Co sądzicie o wpisie Czarka?

KB