Natalia Siwiec od tygodnia milczy na Instagramie. "Zaczynam się martwić". Fani wytropili, gdzie podziała się ich idolka

Natalia Siwiec zmartwiła swoich obserwatorów. Wszystko przez jej dłuższą przerwę od mediów społecznościowych.

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad milion obserwatorów. Od tygodnia gwiazda nie wrzuca jednak żadnych zdjęć czy relacji na Insta Stories. Fani zaniepokoili się ciszą ze strony swojej idolki. Co ciekawe, mąż Siwiec także ograniczył ostatnio swoją aktywność w mediach społecznościowych do minimum.

Natalia Siwiec zniknęła

Internauci od kilku dni zastanawiają się, co słychać u Natalii Siwiec. Wszystko przez jej milczenie na Instagramie.

Wszystko ok? Coś Was nie ma na Insta Stories. Zaczynam się martwić.
A co taka cisza? - czytamy w komentarzach pod ostatnim zdjęciem modelki sprzed tygodnia.

Jedna z fanek Siwiec słusznie zauważyła, że miss Euro 2012 już wcześniej zapowiadała, że wybiera się z mężem do USA na festiwal Burning Man. To nie powinno nikogo dziwić. Gwiazda bywała tam już wcześniej, a jej ostatnio zdjęcie na Instagramie zostało wykonane właśnie w Stanach Zjednoczonych.

Wydarzenie to odbywa się na pustyni, co może powodować problemy z zasięgiem. Impreza potrwa do trzeciego września. Najprawdopodobniej więc para wróci jutro do mediów społecznościowych. 

Burning Man - co to jest?

Burning Man to coroczny festiwal organizowany na pustyni Black Rock w północnej Nevadzie. Podczas ośmiodniowej zabawy uczestnicy mogą brać udział w tradycyjnych atrakcjach, takich jak koncerty i wernisaże (tu prym wiodą psychodeliczne instalacje), ale to nie wszystko. Tegoroczny motyw przewodni to "celebracja zmian i eksploracja niepewności". Jedno jest pewne - Natalia Siwiec i spółka nie mogą narzekać na nudę.

Jeszcze niedawno Natalia Siwiec szalała na Mykonos.

Zobacz wideo