Weronika Rosati zakochana! O jej nowym partnerze wiemy już coraz więcej. "Unika show-biznesu i stanowi dla niej ogromne wsparcie"

Weronika Rosati niedawno była widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Teraz magazyn "Flesz" podaje, kim jest nowy przyjaciel aktorki.

Weronika Rosati rozpoczęła nowy rozdział w życiu. W zeszłym tygodniu paparazzi przyłapali ją na randce z tajemniczym mężczyzną. Zakochani jeździli po centrum Warszawy na hulajnodze i świetnie się bawili. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. W poniedziałkowej prasie pojawiły się z kolei informacje na temat jej nieznanego dotąd przyjaciela. Kim jest, czym się zajmuje i jak poznał aktorkę?

Kim jest nowy partner Weroniki Rosati?

Media donoszą, że przystojny brunet to biznesmen, a aktorkę poznał już jakiś czas temu:

Przyjaciel gwiazdy to biznesmen prowadzący interesy za granicą. Weronikę poznał w Polsce kilka miesięcy temu, gdy zostali sąsiadami. Przystojny brunet stanowi dla Rosati ogromne wsparcie, także w czasie toczących się właśnie rozpraw sądowych - czytamy w najnowszym "Fleszu".

Z relacji znajomej Weroniki wynika ponadto, że nie jest on osobą medialną i nie ma w planach pojawiać się z ukochaną na ściankach.

Jej nowy partner jest spoza show-biznesu, unika mediów i oboje z Weroniką chcą, aby tak zostało - twierdzi źródło magazynu.

Cóż, musimy więc poczekać, aż gwiazda sama pochwali się swoim ukochanym. Tymczasem życzymy jej wszystkiego co najlepsze.

Weronika Rosati w rozmowie z Plotkiem wyznała, że jest gotowa na miłość. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

CW

Więcej o:
Komentarze (164)
Weronika Rosati zakochana! O jej nowym partnerze wiemy już coraz więcej. "Przystojny brunet stanowi dla niej ogromne wsparcie"
Zaloguj się
 • Gość: Maja

  Oceniono 112 razy 96

  Jak już się rozstaną, to i tak wszyscy się o nim wszystkiego dowiedzą i poznają szczegoly tego związku. Weronika jak zwykle nie zawiedzie

 • citaobscura

  Oceniono 86 razy 76

  -=-=-=-=-=-=-=-
  Gratulacje dla D.Rosatiego

  nitk nie ma takiego batalionu "zięciów" jak on :)

 • elenem

  Oceniono 81 razy 67

  Ona była już wiele razy "zakochana."
  A potem kończyło się ...opluwaniem i awanturami.
  Kolejny biznesmen, a jakże. Ma facet pecha.
  Typ modliszki.

 • Gość: gosc

  Oceniono 74 razy 64

  Facet albo jest analfabetą - nie umie czytać, albo lubi sporty ryzykowne

 • magad961

  Oceniono 57 razy 49

  Na tą koronkową sukienkę to jeszcze poderwała poprzednią ofiarę – chirurga ortopedę.Będzie rzeź.

 • j-a-ga

  Oceniono 54 razy 48

  Mam wrażenie że w redakcji plotka pracują 3 osoby:
  Osoba nr jeden: Skończone gimnazjum, nie musi znać języka angielskiego język polski zna w stopniu komunikatywnym. Osoba ta codzienne siedzi i przegląda fejsbuki i istagramy i sprawdza co wielkie gwiazdy napisały, kto co im odpisał. Po tej wnikliwej analizie pisze teksty, które czytamy.
  Osoba nr 2 musi mieć skończone liceum i znać język angielski w stopniu komunikatywnym oraz musi lepiej znać obsługę komputera. Osoba nr 2 przegląda polskie portale plotkarskie i metodą ctrl+c i ctrl v pisze artykuły. Przegląda też portale zagraniczne i tą samą metoda wstawia tekst do gooogle translator i potem komponuje kolejne teksty na plotka.
  Osoba nr 3. Najważniejsza Musi znać język polski i język angielski oraz doskonale znać obsługe komputera. To ta osoba codziennie sprawdza od kogo przyszły przelewy na konto oraz czyj adwokat wysłał pozew sądowy i decyduje o kim dziś czytamy na plotku

 • Gość: T

  Oceniono 52 razy 38

  Wyglada ponizej 50ki, ciekawe...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX