Weronika Rosati zakochana! O jej nowym partnerze wiemy już coraz więcej. "Unika show-biznesu i stanowi dla niej ogromne wsparcie"

Weronika Rosati niedawno była widziana w towarzystwie tajemniczego mężczyzny. Teraz magazyn "Flesz" podaje, kim jest nowy przyjaciel aktorki.

Weronika Rosati rozpoczęła nowy rozdział w życiu. W zeszłym tygodniu paparazzi przyłapali ją na randce z tajemniczym mężczyzną. Zakochani jeździli po centrum Warszawy na hulajnodze i świetnie się bawili. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. W poniedziałkowej prasie pojawiły się z kolei informacje na temat jej nieznanego dotąd przyjaciela. Kim jest, czym się zajmuje i jak poznał aktorkę?

Kim jest nowy partner Weroniki Rosati?

Media donoszą, że przystojny brunet to biznesmen, a aktorkę poznał już jakiś czas temu:

Przyjaciel gwiazdy to biznesmen prowadzący interesy za granicą. Weronikę poznał w Polsce kilka miesięcy temu, gdy zostali sąsiadami. Przystojny brunet stanowi dla Rosati ogromne wsparcie, także w czasie toczących się właśnie rozpraw sądowych - czytamy w najnowszym "Fleszu".

Z relacji znajomej Weroniki wynika ponadto, że nie jest on osobą medialną i nie ma w planach pojawiać się z ukochaną na ściankach.

Jej nowy partner jest spoza show-biznesu, unika mediów i oboje z Weroniką chcą, aby tak zostało - twierdzi źródło magazynu.

Cóż, musimy więc poczekać, aż gwiazda sama pochwali się swoim ukochanym. Tymczasem życzymy jej wszystkiego co najlepsze.

Weronika Rosati w rozmowie z Plotkiem wyznała, że jest gotowa na miłość. Zobacz wideo.

Zobacz wideo

CW