11-letnia Klaudia Kulawik była odkryciem "Mam talent". Dziś to już dorosła i piękna kobieta. Na najnowszym wideo wygląda zjawiskowo

Klaudia Kulawik powraca z nowym singlem. W teledysku do utworu "Woman Phenomenally" wygląda zjawiskowo. Głos? Nadal bajka.

11-letnią Klaudię Kulawik poznaliśmy w 2008 roku za sprawą pierwszej edycji programu "Mam Talent!".  Dziewczynka zachwyciła swoim głosem zarówno jury, jak i telewidzów, gdy na castingu zaśpiewała utwór Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". W finale zajęła drugie miejsce, a potem słuch o niej zaginął. Jak się jednak okazuje, Klaudia nadal zajmuje się śpiewem. Ukończyła szkołę muzyczną, obecnie studiuje w British and Irish Modern Music Institute w Londynie, a teraz wydała nowy singiel. 

Klaudia zauroczyła świat jako jedenastolatka. Dziś nadal śpiewa! A co robią inne dzieci z talent show po latach?

Zobacz wideo

Klaudia Kulawik powraca

Klaudia najnowszym utworem pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie udostępniła fragment teledysku i dodała

Kiedyś byłam dziewczynką, dziś młodą kobietą. Nieidealną, niewymiarową, nieperfekcyjną, ale za to bardziej świadomą, dojrzalszą, pewniejszą siebie i ambitną. W klipie zaśpiewa dla Was 'Goddes' Woman. Choć ten obrazek to tylko skrawek tego, czym kobiecość jest. Na co dzień jestem zwykła, najzwyklejsza. Choć to nie grzech czuć się pięknie! A tak też się czułam się na planie teledysku - fenomenalnie! Wsłuchajcie się w słowa! Auć, zabrzmiało poważnie! Po prostu posłuchajcie, dużo to dla mnie znaczy.
 

Najnowszy singiel Klaudii to "Woman Phenomenally". Autorką tekstu jest Maya Angelou, natomiast muzykę stworzyła sama Klaudia. Posłuchajcie i oceńcie efekty sami: 

 

Trzeba przyznać, że Klaudia na przestrzeni ostatnich lat naprawdę się zmieniła. Myślicie, że Kulawik zawita teraz na dłużej w polskim show-biznesie? A może czeka na nią kariera w Londynie? To się okaże, my trzymamy kciuki.

DH