Hanna Dunowska nie żyje. Aktorka oraz współprowadząca "Czar par" zmarła w wieku 60 lat

Hanna Dunowska zmarła w czwartek w wieku 60 lat. Była aktorką filmową, teatralną, serialową oraz prezenterką telewizyjną.

Hanna Dunowska nie żyje. O śmierci aktorki poinformował serwis Filmpolski.pl. Aktorka przed laty zmagała się z nowotworem piersi. Chorobę udało się jej przezwyciężyć. Wybitna aktorka odeszła w czwartek, 1 sierpnia.

Hanna Dunowska nie żyje

Hanna Dunowska ukończyła studia aktorskie w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Na ekranie zadebiutowała jeszcze w czasie studiów, główną rolą kobiecą w filmie "Czułe miejsca" Piotra Andrejewa. Była związana z teatrami w Zabrzu, Bielsku-Białej, Teatrem Narodowym w Warszawie i Teatrem Północnym. Największą popularność zyskała w latach 90. XX wieku. Zagrała wówczas w serialu "07 zgłoś się" oraz u boku Krzysztofa Ibisza współprowadziła program "Czar par". 

ZOBACZ TEŻ: 'Czar par' wypromował Krzysztofa Ibisza. Teleturniej został zdjęty z anteny po wybuchu skandalu. Teraz wraca po 23 latach

Widzowie z pewnością kojarzą Dunowską także z licznych ról serialowych. Zagrała m.in. w "Na dobre i na złe", "Przyjaciółkach" oraz "Barwach szczęściach". Zawód aktorki łączyła z pracą terapeutki we własnym ośrodku Przemiany, wcześniej pomagała ofiarom przemocy w Centrum Praw Kobiet.

Oni odeszli w niewyjaśnionych do dziś okolicznościach: 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: