Koniec miłości Pawła Cattaneo i Konstancji? Nic z tych rzeczy! Wiele wskazuje na to, że do siebie wrócili. Zdradził ich Instagram

Paweł Cattaneo z "Warsaw Shore" na początku lipca rozstał się ze swoją partnerką Konstancją. Teraz okazuje się, że chyba do siebie wrócili.

Niedawno bardzo głośno zrobiło się o rozstaniu Pawła Cattaneo z "Warsaw Shore" z Konstancją. Wiele wskazywało, że chłopak po kilku nieudanych związkach wreszcie się ustatkował, a przypieczętowaniem tego miało być przyjście na świat ich dziecka. Jednak dwa miesiące po narodzinach malucha, okazało się, że rodzice nie są już razem. Konstancja w rozmowie z Plotkiem oficjalnie potwierdziła rozstanie z Pawłem i wyznała nam, że sama zajmuje się synem. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie wrócili do siebie.

ZOBACZ TEŻ: Była dziewczyna Cattaneo sugeruje, że Paweł nie zajmuje się dzieckiem. On próbuje uciszyć plotki jednym zdjęciem

Paweł Cattaneo i Konstancja znowu są razem?

Fani Pawła i Konstancji myśleli, że ta para rozstała się na dobre, ponieważ dziewczyna informowała, że nie ma kontaktu z byłym i nie wie, co się z nim dzieje. Co więcej, z mediów społecznościowych usunęła wszystkie wspólne zdjęcia z Cattaneo. Jednak teraz wszystko wskazuje na to, że już do siebie wrócili. Nie potwierdzili tego jeszcze oficjalnie, ale na ich profilach na Instagramie widać, że znów się spotykają. Najpierw dodali zdjęcia ze wspólnej kolacji.

Paweł Cattaneo, KonstancjaPaweł Cattaneo, Konstancja screen Instagram/kon_s_t_a/pawelcattaneo_official

Później Konstancja opublikowała wiadomość od fana, który zachwyca się jej urodą i twierdzi, że wielu mężczyzn marzy o takiej partnerce jak ona. Była (obecna?) dziewczyna Cattaneo oznaczyła Pawła i chyba chciała mu zasugerować, żeby doceniał to, co ma.

KonstancjaKonstancja screen Instagram/kon_s_t_a

Jak myślicie, Paweł i Konstancja pogodzili się?

Ewelina z "Warsaw Shore" komentuje swoje tatuaże na dłoni. Wiemy, czemu się rozmazały... Zobacz wideo.

Zobacz wideo

JP