Irina Shayk wybrała się na spacer z córką. Towarzyszył im tajemniczy mężczyzna, który nie szczędził czułości pięknej modelce

Irina Shayk została przyłapana przez paparazzi na spacerze w Nowym Jorku. Zauważono, jak modelka przytula się z tajemniczym mężczyzną. Nowa miłość?

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera nie przetrwał. O powodach spekuluje się do dziś, a wśród nich pojawia się ten budzący najwięcej emocji, czyli romans aktora z Lady Gagą. Ponoć nawet wokalistka zdążyła się już do niego wprowadzić, ale nam jakoś nie chce się w to wierzyć. Co natomiast u Iriny? Okazuje się, że nie narzeka na nudę. Niedawno wybrała się z dwuletnią córką Leą na spacer, a towarzyszył im tajemniczy mężczyzna. 

Zobacz wideo

Irina Shayk przyłapana przez paparazzi. Nie była sama

Podczas zabawy na placu zabaw, w pewnym momencie do Iriny dołączył wspominany bliski kolega. Skąd pewność, że bliski? Bowiem czułości między nimi nie brakowało. Choć na zdjęciach pocałunków dostrzec się nie da, to jednak uścisk już się pojawił. Jak donoszą zagraniczne media, ponoć rozmawiali ze sobą długo, a z ich twarzy nie schodziły uśmiechy. Sami zobaczcie: 

Irina ShaykIrina Shayk Forum / Forum, Eaglepress

Czy oznacza to, że Irina po rozstaniu z Bradleyem ma już na oku nową miłość? 

DH