Filip Bobek zażartował z Kurdej-Szatan. "Porysował" jej auto, a później nagrał jej reakcję. "Jak się dowie, to mnie zabije" [WIDEO]

Filip Bobek postanowił zażartować sobie z Barbary Kurdej-Szatan. Ofiarą padł jej samochód - piękny i zadbany jaguar w niebieskim kolorze. Bobek opublikował filmik z całego zdarzenia na swoim InstaStories. Wyszło zabawnie?

Filip Bobek akcję przeprowadził bardzo starannie. Wszystko działo się w przerwie w kręceniu serialu "W rytmie serca". Aktor najpierw w tajemnicy nakleił na auto Barbary Kurdej-Szatan "rysę", a następnie ukrył się w samochodzie zaparkowanym niedaleko, skąd wszystko nagrywał.

Zobacz wideo
Dobra, kochani, zaczynamy akcję. Baśka się właśnie dowie, że ma porysowane auto. Jezu, nie mogę... Jak się dowie, to mnie zabije! - opowiadał, zanosząc się śmiechem.

"Rysę" zauważył stojący nieopodal taksówkarz, który zaraz poinformował o tym Kurdej-Szatan. Na nagraniu widzimy, jak aktorka najpierw z niedowierzaniem patrzy na samochód, a następnie robi groźną minę i podchodzi do ukochanego jaguara. Schyla się, dotyka "rysy" i... orientuje się, że została wpuszczona w maliny.

Filip Bobek wkręcił Barbarę Kurdej-SzatanFilip Bobek wkręcił Barbarę Kurdej-Szatan Instagram / filip_bobek

Niestety tu nagranie się urywa i nie widzimy, jaka jest dalsza reakcja Kurdej-Szatan. InstaStories aktorki pokazuje jednak, że do sprawy podeszła z dystansem i doceniła żart. Udostępniła nagranie Bobka i opatrzyła je wymownymi napisami - "UKATRUPIĘ", "no baaaaardzo zabawne" i "mój biedny jaguarek padł ofiarą tych bezczelnych dowcipnisiów".

Filip Bobek i Kurdej-Szatan w serialu "W rytmie serca"

"W rytmie serca" to serial kryminalno-obyczajowy emitowany przez Polsat. Główne role grają Mateusz Damięcki (jako doktor Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (wciela się w pielęgniarkę Marię Biernacką) i Maria Dębska (jako aspirantka Weronika Nowacka). Żmuda miał na studiach romans z Biernacką. Gdy przyjeżdża do Kazimierza Dolnego, losy dwojga bohaterów znowu się splatają. Sytuacja nie jest prosta, bo Biernacka ma męża i ośmioletniego syna. Filip Bobek gra zaś byłego policjanta Piotra Nowackiego, brata Weroniki. Akcja nabiera tempa, kiedy Nowacki ucieka z więzienia i wikła się w relację z Biernacką.

'W rytmie serca''W rytmie serca' materiały prasowe Polsat

A Was rozbawił żart Filipa Bobka?

mmr

Co się działo na urodzinach "M jak miłość"? Kurdej-Szatan zaszalała:

Zobacz wideo