Trzy stroje Agaty Dudy w USA. W czarno-białej sukience wyglądała pięknie, ale kreacja z bankietu to szczyt elegancji

Agata Kornhauser-Duda towarzyszyła swojemu mężowi Andrzejowi Dudzie podczas wizytacji w USA. Pierwsza dama wystąpiła w trzech kreacjach. W każdej z nich wyglądała wyjątkowo.
Zobacz wideo

Agata Kornhauser-Duda poleciała wraz z Andrzejem Dudą do Stanów Zjednoczonych. Złożyli oficjalną wizytę w Waszyngtonie, gdzie spotkali się z Donaldem Trumpem. Celem prezydenta było zacieśnienie kontaktów polsko-amerykańskich oraz podpisanie dokumentu o współpracy obronnej w zakresie obecności sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych Ameryki na terytorium Polski. Głowom obu państw towarzyszyły ich eleganckie żony. Pierwsze damy zadały szyku.

Agata Kornhauser-Duda w trzech kreacjach

Żona Andrzeja Dudy zaprezentowała się w trzech wyjątkowych kreacjach. Wysiadając z samolotu, miała na sobie czerwoną marynarkę, która była najbardziej efektownym elementem stroju. Do tego dobrała czarne spodnie i bluzkę oraz klasyczne szpilki.

Na spotkanie z Donaldem i Melanią Trumpami pierwsza dama wybrała dwukolorową sukienkę z paskiem w talii. Jedna strona była czarna, a druga biała - dzięki temu Agata Kornhauser-Duda wyglądała dostojnie, ale z modowym pazurem.

Ostatnią kreacją żony Andrzeja Dudy była wieczorowa, czarna kreacja z rozciętymi rękawami i asymetrycznym dekoltem. Sukienka była świetnie skrojona, dzięki czemu podkreśliła smukłą sylwetkę pierwszej damy. Najbardziej podoba się nam ta stylizacja.

A Wam, która kreacja najbardziej się podoba?

JP

Więcej o:
Komentarze (443)
Trzy kreacje Agaty Dudy w USA. W czarno-białej sukience wyglądała pięknie, ale kreacja z bankietu to szczyt elegancji
Zaloguj się
 • Gość: Stefcia

  Oceniono 228 razy 130

  Pani Jolanty Kwaśniewskiej nie przebije żadna inna prezydentowa,to była kobieta z klasą i to wielką.Co do Pani Agaty uważam że jest strasznie sztywna i brzydko uczesana.

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 171 razy 123

  Ale najbardziej dystyngowanie to pani Dudowa milczy!
  Choć jak dawała głos to okazywało się że jednak na milczeniu korzystała bo sprawiała wrażenie inteligentniejszej.

 • Gość: k

  Oceniono 139 razy 107

  Przebierala się iks razy, jak Polki w naszych sanatoriach, a Melania obskoczyła imprezkę w jednym garniturze.::)

 • Gość: fifi

  Oceniono 167 razy 103

  rangę spotkań z Dudami najlepiej pokazują kreacje Melanii T. Ubrana od niechcenia jak na jej możliwości. Co innego jak przyjeżdżają inne głowy państw - wtedy widać, że jej zależy, dużo czasu poświęca na dobór kreacji. Ale nie dla Dudów ;)
  Kukiełka Agata - jak zwykle. Archaicznie, tandetnie, prowincjonalna nauczycielka. Z nią już nic więcej nie da się zdziałać w kwestii stylu, przegrana dla nowoczesnego stylu.

 • Gość: gość

  Oceniono 102 razy 82

  nie rozumiem po co się ciągle przebierała skoro melania -szczyt elegancji była w tym samym garniturze.. czyżby ktoś nie poinformował ,że waga wizyty nie wymagała aż takiego dress-code'u

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX