Meghan Markle i książę Harry zapraszają na obiadki małżeństwo Clooney'ów. George i Amal są częstymi gośćmi

Meghan Markle i książę Harry są w bardzo bliskich stosunkach z Georgem i Amal Clooney. Jak bliskich? Tak, że małżeństwo Clooney'ów zapraszane było na obiadki rodzinne do pałacu Buckingham i do posiadłości Frogmore.
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry powoli pewnie przygotowują się już do chrztu swojego pierwszego dziecka. Mówi się, że rodzicami chrzestnymi będą Amal i George Clooney - przyjaciele rodziny. Okazuje się, że jest to naprawdę bardzo zażyła przyjaźń.

Meghan Markle i książę Harry przyjaźnią się z Georgem i Amal Clooney

George i Amal Clooney byli gośćmi na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego rok temu. Już wtedy mówiono o ich głębokiej przyjaźni. Okazuje się, że znajomość ta naprawdę jest bardzo zażyła i wieloletnia. Do tego stopnia, że George i Amal są częstymi gośćmi książęcej pary na co dzień.

George Clooney w niedawnym wywiadzie dla "DailyMail" powiedział, że nie pamięta dokładnie, jak i kiedy rozpoczęła się ich znajomość. Pewne jest tylko jedno - było to dość dawno i jest to prawdziwa przyjaźń, która pogłębiła się zwłaszcza po urodzeniu dzieci.

Meghan Markle i książę Harry w ostatnim roku wielokrotnie gościli George'a i Amal w pałacu Buckingham, gdzie mieszkali. Często towarzyszył im również książę Karol, ojciec księcia Harry'ego. George Clooney nazywa w wywiadzie te obiady "obiadkami rodzinnymi":

Mieszkamy dość blisko siebie, często jesteśmy u siebie na obiadkach domowych i innych spotkaniach. Przyjaźnimy się ze sobą z tych wszystkich powodów, dla których ludzie zazwyczaj przyjaźnią się ze sobą. To uroczy, zabawni, dobrzy ludzie, wspaniała para, są cudownymi rodzicami - mówił Clooney w rozmowie z "DailyMail".

Nie wiemy, komu zazdrościć bardziej - czy małżeństwu Clooney'ów, czy też książęcej parze?