Meghan Markle i książę Harry wybrali już rodziców chrzestnych dla dziecka? Media donoszą: To gwiazdorska para prosto z Hollywood

Meghan Markle i książę Harry już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Do mediów wyciekły właśnie nazwiska rodziców chrzestnych książęcego potomstwa. Czy te doniesienia się jednak potwierdzą?
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce po raz pierwszy zostaną rodzicami. Narodziny kolejnego członka królewskiego rodu mają przypaść na przełom marca i kwietnia przyszłego roku. Ciążą księżnej Sussex żyją obecnie media na całym świecie. Każda nowa informacja, dotycząca potomstwa pary, wzbudza bowiem ich ogromne zainteresowanie. Dlatego też wieść brytyjskich mediów na temat rodziców chrzestnych, jakich postanowili wybrać dla swojego dziecka Meghan i Harry, z pewnością dla wielu fanów książęcej pary będzie sporym zaskoczeniem. 

Kto zostanie rodzicami chrzestnymi pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego?

Jak donoszą zagraniczne media, Meghan i Harry podjęli już decyzję dotyczącą rodziców chrzestnych ich pierwszego dziecka. Co ciekawe, nie będą to William i Kate, jak wcześniej spekulowano, gdyż według królewskiego protokołu, nie jest to po prostu możliwe. Mówi się, że książęca para postawiła na duże, hollywoodzkie nazwiska. Rodzicami chrzestnymi mają bowiem zostać George i Amal Clooneyowie. Brytyjskie tabloidy podkreślają, iż pary bardzo się przyjaźnią. Przypomnijmy, że aktor u boku pięknej żony pojawił się na ślubie Meghan i Harry'ego, a następnie cała czwórka wybrała się na wspólne wakacje do włoskiej willi George'a.

Amerykański gwiazdor tą radosną nowiną miał pochwalić się wśród swoich znajomych. To właśnie z tego powodu sekret królewskiej rodziny miał tak szybko wyjść na jaw. Jak informują tamtejsze media, George miał rzekomo wyznać, że jest wręcz podekscytowany na samą myśl o pełnieniu tak ważnej roli w życiu pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego.

Jestem za! Byłby wspaniałym ojcem chrzestnym i z pewnością robiłby cudowne rzeczy dla malucha. Jest dobrym facetem – wyznał kuzyn aktora, Ben Breslin. 

Warto również wspomnieć, iż potomstwo książęcej pary będzie miało kilku rodziców chrzestnych. Jeżeli więc plotki te zostałyby nawet potwierdzone, Clooneyowie nie będą jedyną parą, która dostąpi tego zaszczytu. Aby jednak mieć w tej kwestii pewność, musimy poczekać na oficjalny komentarz Pałacu Buckingham. 

Zastanawiającym jest również fakt, czy wybór ten przypadnie do gustu królowej Elżbiecie II. Myślicie, że będzie zadowolona? 

DH