Amal Clooney na kolacji u księcia Karola wyglądała lepiej niż księżne! Jej suknia to sto procent elegancji

Amal Clooney i George Clooney zostali zaproszeni na uroczystą kolację do księcia Karola. Podczas wizyty w pałacu olśniła wszystkich swoją białą suknią.
Zobacz wideo

Amal Clooney od lat przyjaźni się z Meghan Markle. Nic więc dziwnego, że ona i jej mąż George Clooney są gronie najbliższych osób rodziny królewskiej. Właśnie dlatego są zapraszani na ważne uroczystości. W zeszłym roku uczestniczyli w ślubie Meghan i Harry'ego, a teraz zostali zaproszeni na kolację zorganizowaną przez księcia Karola w Pałacu Buckingham.

ZOBACZ: Meghan Markle i książę Harry wybrali już rodziców chrzestnych dla dziecka? Media donoszą: To gwiazdorska para prosto z Hollywood

Amal Clooney w pięknej stylizacji

Amal przyćmiła wszystkich swoim wyglądem. Postawiła na białą, długą suknię do samej ziemi. Kreację uzupełnił tren i asymetryczny rękaw, który lekko odsłonił dekolt. Żona George'a Clooneya wyglądała efektownie, lecz skromnie. Jak można zaobserwować ze zdjęć zrobionych z tego spotkania, Amal prowadziła z księciem Karolem ożywioną dyskusję. Członek rodziny królewskiej wydawał się być zauroczony swoją rozmówczynią, gdyż szeroko i szczerze się do niej uśmiechał.

ZOBACZ: Amal Clooney na urodzinach Aniston przyćmiła gwiazdy. A jej seksowna mini wcale nie była kosmicznie droga

Trzeba przyznać, że Amal ma świetnie wyczucie stylu i umie się ubrać stosownie do każdej sytuacji.

JP