Wojciech Szczęsny przeszedł operację i pochwalił się zdjęciem ze szpitalnego łóżka. Gwiazdy sportu dodają mu otuchy

Wojciech Szczęsny udostępnił na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Okazuje się, że bramkarz przeszedł w Barcelonie operację kolana i przez ponad miesiąc nie pojawi się na boisku.
Zobacz wideo

We wtorek Wojciech Szczęsny przeszedł zabieg artroskopii prawego kolana. Bramkarz Juventusu borykał się problemem od dłuższego czasu i w końcu znalazł czas, żeby zadbać o swoje zdrowie. Operacja zakończyła się pomyślnie, a sportowiec poinformował na Instagramie, że na razie robi sobie przerwę od sportu.

Wojciech Szczęsny w szpitalu

Jak się okazuje, rekonwalescencja potrwa 45 dni. W tym czasie bramkarz opuści dwa spotkania, jednak jest zadowolony, że wreszcie pozbył się dokuczliwego problemu.

Jestem zawiedziony, że nie mogę pomóc mojemu krajowi w następnych 2 meczach, ale jednocześnie cieszę się, że w końcu rozwiązałem problem z kolanem, który przeszkadza mi od kilku miesięcy. Skupiam się na szybkim powrocie do zdrowia, a potem na przygotowaniach do kolejnego sezonu. Dziękuję za całe wsparcie! - napisał na Instagramie.
 

W komentarzach internauci życzą mu szybkiego powrotu do zdrowia i piszą, że trzymają za niego kciuki. Wśród komentujących znalazły się także inne polskie gwiazdy sportu:

Zdrówka i szybkiego powrotu do formy - skomentował Jerzy Dudek.
Szybkiego powrotu do zdrowia! - dodał Marcin Gortat.
Zdrówka - zwrócił się do kolegi Jakub Rzeźniczak.

My również się dołączamy do tych życzeń!

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.