Emil Haidar został ojcem. Zdjęciem pochwaliła się Zosia Ślotała. Po rozstaniu z Dodą wreszcie zaczął układać sobie życie

Doda wciąż prowadzi batalię sądową z Emilem Haidarem. Tymczasem jej były partner został ojcem. Zdjęciem świeżo upieczonego ojca pochwaliła się Zosia Ślotała.

Doda na długo zapamięta związek z Emilem Haidarem. Odkąd para się rozstała, regularnie spotyka się w sądzie i obrzuca się wzajemnymi oskarżeniami. W kwietniu mężczyzna zawiadomił prokuraturę, że jest szantażowany przez piosenkarkę. Rzekomo to właśnie Doda miała ujawnić kompromitujące go sekstaśmy. Jednak niezależnie od konfliktu obydwoje układają sobie życie prywatne. Jak się okazuje, Haidar właśnie został ojcem.

Zobacz wideo

Emil Haidar został ojcem

Choć Haidar regularnie prowadzi batalię sądową z Dodą, ma wreszcie powód do radości. Jednak nie chodzi o postępy w sprawie. Emil został właśnie ojcem, a radosną nowiną pochwaliła się na Instagramie Zosia Ślotała, partnerka jego brata - Kamila.

Welcome Baby Girl! Kolejna silna kobietka dołącza do nas! GIRL POWER Gratuluję @ancisavic & @emil.haidar cudowniej córeczki - napisała stylistka.
 

Przypomnijmy, że to już trzecie dziecko Emila Haidara. Kilka miesięcy temu jego dwie bliżniaczki obchodziły osiemnaste urodziny.

AD

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.