Eurowizja 2019. Conchita Wurst też jest w Izraelu. Wygląda inaczej, ale popatrzcie przede wszystkim na tę suknię. Robi wrażenie

Conchita Wurst wygrał Eurowizję kilka lat temu, ale przyjechał do Izraela wspierać reprezentację Austrii. W tej sukni zrobił większy show niż niejedna gwiazda, występująca na scenie.

Conchita Wurst wygrał Eurowizję w 2014 roku. Jest teraz w Izraelu, gdzie nie tylko wspiera reprezentację Austrii w Konkursie Piosenki, ale również jest gościem specjalnym wydarzenia.

Eurowizja 2019. Gość specjalny finału i półfinału - Conchita Wurst

Conchita Wurst w czasie półfinału udzieliła krótkiego wywiadu, kiedy czekaliśmy na ogłoszenie wyników tego etapu. Zdradził, że wystąpi w sobotę jako gość specjalny Eurowizji. Zaśpiewa w czasie finału piosenkę "Heroes" - hit Eurowizji z 2015 roku.

W czasie wywiadów dopytywano Conchitę, jak czuje się będąc znowu w czasie Eurowizji razem z innymi artystami. Miał też rady dla zwycięzcy tegorocznej edycji Konkursu Piosenki:

Wspaniale być tu ponownie - mówił Conchita. - Kiedy wygrywasz, otwiera się przed tobą bardzo wiele drzwi. Wybierz mądrze, bądź sobą.

Chwilę po tej rozmowie Conchita dołączył do studia izraelskich dziennikarzy, gdzie można było zobaczyć jego czarną suknię w całej okazałości - ręcznie uszytą, zaprojektowaną i wykonaną przez austriackiego projektanta Juergena Christiana Hoerla. Na szczęście Conchita Wurst jest bardzo aktywny na Instagramie, dlatego możemy pokazać wam tę suknię i te całkowicie odkryte plecy w całości:

 

Conchita Wurst - Eurowizja 2019Conchita Wurst - Eurowizja 2019 Fot. Kanipcb / Facebook

Conchita Wurst ma nowy wizerunek

Conchita Wurst, czyli Thomas Neuwirth od kilku miesięcy eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Za sobą ma etapy zgolenia charakterystycznej brody, wyrzeczenia się (na chwilę) wizerunku Conchity, kolejnej zmiany tożsamości płciowej. Dzisiaj prezentuje się ponownie jako Conchita, ale z ogoloną głową i w tożsamości męskiej.

Wszystkie przemiany słynnej drag queen zobaczymy też w jego piosenkach. Conchita Wurst przygotowuje bowiem od pewnego czasu nową płytę o tytule "Truth Over Magnitude", która będzie pokazywała jego drogę do Conchity-Thomasa, jakim jest dzisiaj.

 
 
Zobacz wideo
Więcej o: