Apoloniusz Tajner wziął potajemny ślub z Izabelą Podolec? Na jego palcu dostrzec można obrączkę

Czyżby Apoloniusz Tajner oraz Izabela Podolec byli już małżeństwem? Wiele na to wskazuje. Spostrzegawczy widzowie dopatrzyli się na jego palcu obrączki.

Jeszcze całkiem niedawno media obiegła wiadomość, że Apoloniusz Tajner zostanie ojcem. Ta informacja nie została jednak potwierdzona, więc na tę chwilę są to jedynie spekulacje. Najpierw ciąża, a teraz rzekomy... ślub. Mówi się, że były trener polskich skoczków poślubił swoją partnerkę, Izabelę Podolec. Dodajmy tylko, że ich związek od początku budzi sporo emocji. Powód? On ma 65 lat, ona 29. Ale wiek to przecież żadna przeszkoda. 

Zobacz wideo

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec są już po ślubie? 

Dowodem na ślub zakochanych jest oczywiście obrączka, która widnieje na palcu prezesa Polskiego Związku Narciarskiego. Widzowie dostrzegli ją, w niedawnym wywiadzie Tajnera dla stacji TVP Sport. I choć mocno gestykulował, obrączka bez problemu rzuciła się i w nasze oczy. Sami spójrzcie: 

Apoloniusz TajnerApoloniusz Tajner screen TVP Sport

Nie pozostaje nam teraz nic innego, jak tylko poczekać na oficjalne potwierdzenie tej radosnej nowiny. Jeśli więc doniesienia są prawdziwe, młodej parze gratulujemy. 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.