Hailey Bieber jest w ciąży? Jej komentarz nie pozostawia już żadnych wątpliwości

Czyżby Justin Bieber i Hailey Bieber rzeczywiście chcieli zostać już rodzicami? Ostatnie słowa modelki sugerują, że na tę radosną nowinę pozostaje nam jeszcze trochę poczekać.

Hailey Baldwin rozkochała w sobie Justina Biebera, a tym samym szybko stała się panią Bieber. Od czasu do czasu docierają do nas doniesienia, jakoby małżeństwo przechodziło kryzys, aczkolwiek nic nie wskazuje na to, że plotki te rzeczywiście mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Coraz więcej mówi się nawet o tym, że zakochani chcą powiększyć swoją rodzinę. Wokalista sam podkręcił ostatnio plotki, publikując w "Prima Aprilis" zdjęcie USG i fotografie Hailey z zaokrąglonym brzuchem. Później w sieci zamieścił fotkę ukochanej z podpisem "moja fasolka". Teraz głos w sprawie swojej rzekomej ciąży zabrała i Hailey, a jej komentarz stawia sprawę jasno - o dzieciach nie ma mowy. 

Hailey Bieber i Justin Bieber nie chcą mieć jeszcze dzieci

Skąd więc mamy pewność, że Hailey i Justin nie myślą teraz o powiększeniu rodziny? Otóż z profilu Kendall Jenner na Instagramie. Modelka opublikowała tam dwa zdjęcia. Pierwsze -  cały klan Kardashianów ze swoimi pociechami (zabrakło jedynie Penelope oraz Dream) oraz drugie - mem na temat ciąży, a raczej unikania ciąży, gdy "wisi w powietrzu". Oto on: 

I co zabawne, właśnie ten mem postanowiła skomentować Hailey. 

Hahahahahaha, dokładnie - napisała.

Te słowa raczej nie sugerują, jakoby państwo Bieber chcieliby w tym momencie powiększyć swoją rodzinę, a tym bardziej, że Hailey jest w ciąży. Wydaje się, że modelka traktuje ten temat ze sporym dystansem. Ale kto wie, być może wkrótce oboje zmienią zdanie, a my powitamy na świecie ich dziecko. Ależ to byłoby wydarzenie dla fanów muzyka. 

DH

Więcej o:
Komentarze (9)
Hailey Bieber jest w ciąży? Jej komentarz nie pozostawia już żadnych wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 9 razy 7

  Ludzie którzy śledzą profile takich czy innych celebrytów naprawdę mają coś nie tak z głową. "A może byś tak zaszła w ciążę, bo tak bardzo nas jara kiedy to się stanie" " A może rzuciłabyś tego buca, bo według nas on na ciebie nie zasługuje" " Masz wrócić do poprzedniej fryzury, bo ta nam się nie podoba". Co z takimi ludźmi jest nie tak? Weźcie się ogarnijcie. Celebryci i tak robią co im się podoba. A wy przeżywacie każdą zmianę w ich życiu jakbyod tego miało zależeć wasze życie.

 • Gość: N

  Oceniono 4 razy 4

  Co 2 wasz artykuł ma w temacie "nie pozostawia watpliowsci". Znacie inne zwroty z języka polskiego?

 • jego_eminencja

  Oceniono 1 raz 1

  taki miliarder a ma takie kiczowate tatuaze, infantyle, prostackie, zero pomyslunku

 • Gość: gościówka

  Oceniono 3 razy 1

  Straszny ten mem raczej

 • Gość: Paulina

  0

  Po co jej na chwile obecna ciaza? Panna jest cwana. Nazwa "hailey bieber" jest juz zarezerwowanym znakiem towarowym. Najpierw sie na tym wzbogaci, pozniej na dzieciaku

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy 0

  _Każdy kto niszczy jedność Europy, jest sprzymierzeńcem Kremla. Chcę zostać w Unii. Głosuję świadomie. Inteligent.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX