Hailey Bieber płakała na ulicy. Czyżby znowu poszło o Selenę? Ta spotyka się ponoć ze znanym muzykiem. Wygadał to dziennikarz

W małżeństwie Hailey Baldwin i Justina Biebera rzeczywiście nie dzieje się zbyt dobrze? Wskazywać mogą na to ostatnie zdjęcia pary. Natomiast dla fanów Seleny Gomez mamy dobrą wiadomość. Czyżby wokalistka w końcu odnalazła miłość?

Do mediów codziennie docierają nowe wieści odnośnie burzliwego małżeństwa Hailey Baldwin oraz Justina Biebera. Raz się kochają, innym razem się rozstają. Obecnie jesteśmy na etapie kłótni, których powodem ma być oczywiście Selena Gomez, była dziewczyna idola nastolatek. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu Bieber sam przyznał, że nadal "absolutnie kocha Selenę". Te słowa z pewnością nie spodobały się Hailey, która w zapłakanym stanie została przyłapana niedawno przez paparazzi. Towarzyszył się Justin. 

Zobacz wideo

Justin Bieber pociesza płaczącą żonę

Do sieci wyciekły zdjęcia, na których można dostrzec Justina z bukietem kwiatów. Coś nam się wydaje, że młody muzyk kupił je z myślą o swojej żonie, która niestety nie była w najlepszym humorze. Paparazzi przyłapali Hailey, gdy ta tuliła przed sklepem psa i nietrudno też zauważyć, że mało brakowało, by po prostu się rozpłakała. Co ją tak zasmuciło? Być może fakt, że Justin polubił niedawno stare zdjęcie z Seleną Gomez na Instagramie. Powoli zaczynamy się gubić w ich miłosnych rozterkach. 

A co u Seleny? Wydaje się, że spotkała na swojej drodze nową miłość. Na tę chwilę są to jeszcze oczywiście plotki, ale już tłumaczymy, skąd w ogóle się pojawiły. Otóż, dziennikarz Mike Wass spotkał niedawno gwiazdę u boku Nialla Horana z zespołu One Direction. Oboje mieli się wybrać na koncert Lewisa Capaldiego i jak donosi Mike, bawili się wyśmienicie. 

Koncert Lewisa Capaldi był świetny. Ten facet jest za gwiazdą. Poza tym, jeśli nie mam halucynacji, Selena i Niall siedzieli przy stoliku obok mnie - napisał po koncercie Mike Wass

Selena Gomez i Niall Horan są razem? 

Jak możecie się domyślać, fani młodej wokalistki natychmiast wpadli w zachwyt. Ale niestety, okazuje się, że prawdopodobnie Selena i Niall to wyłącznie przyjaciele. 

Selena sądzi, że Niall jest świetny i kocha jego muzykę, ale oni nie są parą. Ona nie umawia się na randki, chociaż uważa, że Niall jest słodki i utalentowany, docenia niektóre miłe rzeczy, które o niej powiedział - donosi hollywoodlife.com

No cóż, zapowiada się kolejna hollywoodzka telenowela z Seleną, Hailey i przede wszystkim Justinem w rolach głównych. Co wydarzy się dalej? Tego nie wiedzą chyba nawet i sami zainteresowani. 

DH