Maciej Dowbor zażartował ze swojej mamy i... pożaru Notre Dame. "Sorry, nie mogłem się powstrzymać"

Maciej Dowbor chciał zażartować z Katarzyny Dowbor. Niefortunnie odniósł się do pożaru katedry Notre Dame.

Pożar paryskiej katedry Notre Dame wstrząsnął całym światem. Swój smutek nad tą tragedią wyraziło też wiele polskich gwiazd. Choć większość z nich zamieściła w mediach społecznościowych poruszające zdjęcia i wpisy, Maciej Dowbor wykorzystał okazję i zażartował ze swojej mamy.

Zobacz wideo

Maciej Dowbor żartuje z pożaru katedry Notre Dame?

Dziennikarz zamieścił na Instagramie mem z podobizną swojej mamy. Chodzi o kadr z programu "Nasz nowy dom", którego prowadzącą jest Katarzyna Dowbor. W każdym z odcinków jej ekipa pomaga potrzebującym w remoncie swoich domów i mieszkań. Na zdjęciu widzimy przeróbkę nazwy, która brzmi - "Nasz nowy Notre Dame".

Katarzyna Dowbor zastanawiająca się, czy nie wyremontować katedry Notre Dame. Mamo! Dasz radę! Powiedz tak! Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać. Znalezione w sieci. I żeby nie było. Też mi żal katedry. Więc wszystkich cwaniaków walczących o polityczną poprawność, pozdrawiam czule zawczasu - napisał pod zdjęciem Maciej Dowbor.
 

Nie mamy wątpliwości, że wpis był żartem. Choć większość internautów podeszła do niego z dystansem, pojawiły się głosy, że gwiazdor Polsatu zachował się niestosownie.

Ten budynek stał ponad 800 lat i to nie jest dobra chwila na głupie żarty - brzmiał jeden z komentarzy.

Jakie jest wasze zdanie? Maciej Dowbor przesadził ze swoim wpisem?

AD