Małgorzata Rozenek ubolewa nad pożarem Notre Dame. W tym samym poście reklamuje ubrania. "Najważniejsze to nowe portki pokazać". Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek-Majdan, podobnie jak inni, też jest poruszona pożarem katedry Notre Dame, która w znacznym stopniu została zniszczona. Jej ostatni post nie spodobał się jednak większości internautów.

Pożar paryskiej katedry Notre Dame wstrząsnął całym światem. Swój smutek nad niewątpliwą stratą wyraziło już całe grono polskich celebrytów. Do ich grona dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan. Post "Perfekcyjnej"  znalazł się jednak w ogniu krytyki, a to dlatego, że do wyrazów żalu gwiazda dołączyła zdjęcia w modnej stylizacji. Nie zapomniała też o oznaczeniu marek, które ufundowały jej kreację.

Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek o pożarze katedry Notre Dame w Paryżu

Instagram Małgorzaty Rozenek cały czas rośnie w siłę. Jej konto obserwuje już blisko milion osób. Celebrytka lubi chwalić się w sieci zdjęciami w odważnych stylizacjach. Chętnie odpowiada też na komentarze swoich obserwatorów. Tym razem większość z nich była jednak negatywna.

 

Internauci słusznie zauważyli, że ubolewanie nad pożarem katedry Notre-Dame i reklamowanie ubrań w tym samym poście jest delikatnym nietaktem. W komentarzach zawrzało.

Zdjęcie ma się nijak do opisu... Hmmm, katedra płonie, ale najważniejsze to nowe portki pokazać - napisała jedna z obserwatorek Rozenek.

Te słowa nie umknęły uwadze "Perfekcyjnej". Gwiazda bardzo szybko pokusiła się o odpowiedź.

Kochana, nie przeżywaj tak bardzo moich portek, bo ani one nowe, ani zaplanowane na dzisiaj. Po prostu założone. Myślę jednak, że jeżeli już powołujesz się na tak tragiczne wydarzenie, warto by było w swoich komentarzach nieść trochę więcej refleksji - skomentowała.

Na tym jednak nie poprzestała. W kolejnych komentarzach dodała, że "brak zdjęcia w tle, nie umniejsza jej emocjom". Poprosiła też swoje obserwatorki o niewychowywanie jej.

Internauci nijak odnieśli się jednak do tej prośby. Kolejna osoba pod zdjęciem zwróciła Małgorzacie Rozenek uwagę na to, że użyła ona słowa "kulturalne" w niewłaściwym kontekście. Tym razem nie dała się już sprowokować do dyskusji. Odpowiedziała jedynie linkiem do Wikipedii, udowadniając tym samym, że miała rację.

Obserwujecie "Perfekcyjną" na Instagramie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.