Rozenek i Radosław Majdan chodzili na randki z Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim. Teraz Małgorzata komentuje rozstanie pary

Małgorzata Rozenek-Majdan w rozmowie z Party.pl skomentowała rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego. Jak teraz wyglądają jej relacje?
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nigdy nie ukrywali, że są blisko z Julią Wieniawą i Antkiem Królikowskim. Nawet w Kole Plotka wyznali, że są oni parą, z którą chętnie chodzą na podwójne randki. Nie przeszkadzała im znaczna różnica wieku. Przypomnijmy, że Rozenek skończy w tym roku 41 lat, a Wieniawa 21. Podobnie jest pomiędzy Majdanem i Królikowskim, którzy mają 47 i 30 lat.

Małgorzata Rozenek-Majdan o rozstaniu Wieniawy i Królikowskiego

Jak teraz wyglądają ich relacje? Zdradziła to Małgorzata Rozenek. W rozmowie z Party.pl przyznała, że stara się nie komentować życia innych, a jej przyjaciele na pewno nie chcieliby, żeby ktoś mówił głośno o ich sytuacji.

Staram się nie wypowiadać na temat związków innych ludzi, ich życia. Kibicuję i Julce, i Antkowi. Na pewno są szczęśliwi w tej sytuacji, w jakiej się znaleźli. Nie potrzebują na pewno kolejnej osoby, która będzie się wypowiadać na temat ich życia - mówiła.

Pomimo tego, że wolała zachować dla siebie opinię na temat ich rozstania, zapewniła, że dalej się spotykają, zarówno z Antkiem, jak i z Julką.

I z Julką, i z Antkiem dalej się spotykamy. Już takie sytuacje miały miejsce - dodała.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na X Balu Charytatywnym Gwiazdy DobroczynnościMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan na X Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności Kapif

Jak widać ich rozstanie, do którego doszło w grudniu zeszłego roku, nie wpłynęło na ich kontakty z Majdanami. Ciekawe, czy spotkali się już z nowymi partnerami aktorów? Wieniawa już od jakiegoś czasu spotyka się z Baronem, a Królikowski co prawda nie pokazuje się z nikim oficjalnie, ale plotkuje się, że już kogoś poznał. Jak widać przyjaźń w show-biznesie jest możliwa.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.