Jak Julia Wieniawa dba o sylwetkę? Zdradziła swoje sposoby. Ćwiczenia i dieta to nie wszystko

Julia Wieniawa ma bezbłędną figurę i ciężko na nią pracuje. Na Instagramie zdradziła swój przepis na sukces. To nie tylko wyrzeczenia.

Julia Wieniawa pochwalić się może nienaganną sylwetką. Aktorka zmaga się jednak z niedoczynnością tarczycy, przez co trudno jest utrzymać wagę i tak piękne ciało. Zdradziła jednak kilka swoich sposobów, które może wdrożyć do swojego życia - od zaraz! - każda kobieta.

Jak Julia Wieniawa dba o sylwetkę?

Julia Wieniawa została zapytana przez jedną z fanek na Instagramie jakie ma rady, jeśli ktoś chciałby mieć podobną figurę co ona. Oczywiście nie każdy ma tyle szczęścia, ale w przypadku Julii Wieniawy szczęście to nie wszystko. Aktorka, która sama przyznała niegdyś, że choruje na niedoczynność tarczycy, musi dbać o swoje ciało z jeszcze większym zaangażowaniem, żeby efekty nie poszły na marne.

 

Jak wspomniała sama Julia, podstawą w przypadku tej choroby jest regularne przyjmowanie leków. Ale oczywiście nie tylko. Wieniawa ma kilka bardzo prostych do zastosowania rad, które może wdrożyć do swojego życia każda z nas.

Prawie codziennie ćwiczę, nie jem glutenu, który rozpycha i staram się trzymać diety. Mnóstwo wyrzeczeń, ale efekty widzę. Dobra jest też ciepła woda z cytryną rano na czczo!

Niby nic, a jaki efekt. Ale nie samymi wyrzeczeniami Julia Wieniawa żyje, bo czym byłoby takie życie. Aktorka raz w tygodniu robi sobie tzw. "cheat day" - czyli dzień, w którym żadna dieta nie obowiązuje, prócz diety "zjedz co lubisz dla przyjemności".

Cheat day na restauracje lub słodkości robię sobie raz w tygodniu i mi to wystarcza :) - napisała.

To jak, spróbujecie żyć jak Julia Wieniawa?

Zobacz wideo