Olek Sikora zapytał Julię Wieniawę o związek z Baronem. Jej odpowiedź? Ładnie wybrnęła

Julia Wieniawa jeszcze nie jest gotowa na komentowanie w mediach swojego związku z Baronem. Olek Sikora, reporter "Pytania na Śniadanie", próbował się czegoś dowiedzieć, ale nie usłyszał jednoznacznej odpowiedzi.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa pojawiła się w poniedziałek na pokazie MMC. Towarzyszyły jej przyjaciółki, choć wielu liczyło na to, że u jej boku zobaczymy Barona, z którym spotyka się od jakiegoś czasu. Do tej pory nie skomentowała nowego związku, jednak na Instagramie chętnie chwali się wspólnymi wyjazdami. Dlaczego nie chce się jeszcze z nim publicznie pokazywać?

Zobacz też: Wieniawa nigdy nie odsłoniła aż tyle, co na pokazie MMC. Zrezygnowała ze stanika. Gdy siedziała bokiem, nie można było oderwać wzroku od jej biustu

Julia Wieniawa o związku z Baronem

Olek Sikora, reporter "Pytania na Śniadanie", zapytał ją o to, dlaczego nie zabrała na imprezę nowego partnera:

Plotka na mieście głosiła, że nie pojawisz się podczas tego wieczoru sama. I bynajmniej nie chodziło o twoje przyjaciółki. Dlaczego więc przyszłaś sama bez jakiegoś przystojnego mężczyzny u boku - zwrócił się do niej.

Na co usłyszał, że pokazy mody są bardziej dla kobiet, dlatego przyszła z przyjaciółkami.

Robimy sobie babski wieczór - odpowiedziała.

Sikora zorientował się, że nie dowie się niczego na temat nowego związku Wieniawy. Jednak udało mu się od niej wyciągnąć pewną deklarację:

Myślę, że niebawem się okaże - mówiła.

Olek Sikora i Julia WieniawaOlek Sikora i Julia Wieniawa Screen z TVP2/ Pytanie na Śniadanie

Dowiedzieliśmy się, że należy trzymać rękę na pulsie. Jak widać Julka i Baron wymyślili już sposób na to, jak ogłosić oficjalnie, że są razem. Jak myślicie, co to może być? Może wspólna piosenka?

Cały materiał możecie zobaczyć TUTAJ

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.