Andrzej Duda skomentował post Małgorzaty Kożuchowskiej na Instagramie. "Nie polubię tego zdjęcia". My też nie

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z wielu gwiazd, które skomentowały pożar katedry Notre Dame. Na jej poruszające słowa zareagował Andrzej Duda.

Od wczorajszego wieczora oczy całego świata są skierowane w stronę paryskiej katedry Notre Dame. Symbol Francji i dziedzictwo światowej kultury został w znacznym stopniu strawiony przez pożar. Na tragiczne zdarzenie zareagowało mnóstwo gwiazd, w tym Małgorzata Kożuchowska.

Zobacz wideo

Andrzej Duda odpowiada Małgorzacie Kożuchowskiej

Pożar w Paryżu poruszył wiele znanych osób. Ich profile w mediach społecznościowych zalała fala przerażających zdjęć i nagrań płonącej katedry Notre Dame. Jedną z gwiazd, które podzieliły się refleksją, była Małgorzata Kożuchowska. Aktorka opublikowała fotografię niemal doszczętnie zniszczonej iglicy chwilę przed tym, jak runęła.

Nie mogę powstrzymać łez. Szok. Żal. Niedowierzanie - napisała.

Pod postem Kożuchowskiej pojawiło się wiele komentarzy. Jedną z osób, które postanowiły odnieść się do wpisu aktorki, był Andrzej Duda. Prezydent dodał jej otuchy.

Szanowna Pani Małgorzato, nie polubię tego zdjęcia. Nigdy. Łączę się z Panią serdecznie w żalu. Straszne to jest... - napisał prezydent.

Andrzej Duda odpowiada Małgorzacie KożuchowskiejAndrzej Duda odpowiada Małgorzacie Kożuchowskiej Instagram

AD

Więcej o: