Małgorzata Kożuchowska wspomina dawne czasy. Pokazała zdjęcie z młodości, a fani są wniebowzięci. "Jak laleczka"

Małgorzata Kożuchowska zamieściła na Instagramie swoją starą fotografię. Fani zasypali ją lawiną komplementów.

Małgorzata Kożuchowska debiutowała na wielkim ekranie już ponad 20 lat temu. Dała nam się poznać jako młodziutka, długowłosa, blond piękność. Choć czas biegnie nieubłaganie, po niej w żadnym stopniu tego nie widać. Niedawno postanowiła jednak przypomnieć swoim fanom, jak wyglądała jeszcze kilkanaście dobrych lat temu. Na Instagramie zamieściła zdjęcie, które w jednej chwili wprawiło internautów w zachwyt.

Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowskiej pochwaliła się starą fotografią

Zdjęcie utrzymane jest w odcieniu sepii, a Kożuchowska wygląda na nim niczym porcelanowa laleczka, co również dostrzegli komentujący internauci. Fotografia jest niebywale magiczna i przypomina kadr z francuskiego kina lat 80. Co ciekawe, autorem tego zdjęcia jest Marcin Tyszka, dziś ceniony fotograf i juror programu "Top Model', z którym Małgorzata Kożuchowska nie od dziś jest zaprzyjaźniona. 

Jak już wspomnieliśmy, fani aktorki są naprawdę zachwyceni. W komentarzach pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy pod adresem Małgosi, a wśród nich nie brakuje i takich, w których internauci rozpływają się nad długimi włosami gwiazdy. 

Bosko, jak laleczka.
Jej, Pani Małgosiu cudne zdjęcie.
Pięknie. Może by powrócić do takiej długości? - czytamy.
 

Małgorzata Kożuchowska wygląda na tej fotografii równie zmysłowo, co po prostu powalająco. Chyba się z nami zgodzicie? 

DH