Lewandowska na Balu Bizneswoman postawiła na modny w tym sezonie kolor, ale to Kożuchowska była najlepiej ubrana. Spójrzcie na dół stylizacji

Wczorajszy Bal Bizneswoman przyciągnął głównie drugoligowe celebrytki oraz znanego polityka z partnerem. Nie zabrakło też znacznie popularniejszych Anny Lewandowskiej i Małgorzaty Kożuchowskiej. Zgodzicie się chyba, że to właśnie one pojawiły się w najciekawszych stylizacjach.
Anna Lewandowska Anna Lewandowska KAPIF.pl

Anna Lewandowska

Sukcesy męża oraz rozkręcenie własnych świetnie prosperujących biznesów, zagwarantowały Annie Lewandowskiej status jednej z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Mogłoby się więc wydawać, że "Lewa" regularnie bywa na salonach. Nic bardziej mylnego. 30-latka sporadycznie pozuje na ściankach, ale za to zawsze wygląda na nich nienagannie.

Nie inaczej było podczas gali Bal Bizneswoman 2019. Lewandowska zaprezentowała się w modnej w tym sezonie butelkowej zieleni. Do luźnej kreacji za kolano dobrała szpilki z motywem panterki. Ryzykownie? Może i tak, ale zdecydowanie było warto. Stylizacja zdecydowanie na plus.

Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to weteranka warszawskich ścianek. Aktorka jest znana ze współpracy z najpopularniejszymi polskimi projektantami, dzięki czemu na salonach często zjawia się w ich kreacjach. Jedno jest pewne, stylizacje Kożuchowskiej nigdy nie są nudne. Gwiazda zdecydowanie lubi się wyróżniać.

Ostatniego wieczora aktorka pozowała fotografom w czarnej stylizacji, na którą złożyła się czarna dopasowana marynarka oraz długa tiulowa suknia. Lubimy takie połączenia klasyki i szaleństwa. Kożuchowska po raz kolejny udowodniła, że wie, jak skraść show.

Omena Mensah na Balu Bizneswoman Roku Omena Mensah na Balu Bizneswoman Roku KAPIF.pl

Omena Mensah

Omena Mensah na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Zosia Ślotała Zosia Ślotała KAPIF.pl

Zosia Ślotała

Zosia Ślotała na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Katarzyna Zdanowicz Katarzyna Zdanowicz KAPIF.pl

Katarzyna Zdanowicz

Katarzyna Zdanowicz na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Maria Sadowska Maria Sadowska KAPIF.pl

Maria Sadowska

Maria Sadowska na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Grzegorz Kajdanowicz Grzegorz Kajdanowicz KAPIF.pl

Grzegorz Kajdanowicz

Grzegorz Kajdanowicz na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Paweł Rabiej i Michał Cessanis Paweł Rabiej i Michał Cessanis KAPIF.pl

Paweł Rabiej i Michał Cessanis

Paweł Rabiej i Michał Cessanis na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Paulina Drażba Paulina Drażba KAPIF.pl

Paulina Drażba

Paulina Drażba na Balu Bizneswoman Roku 2019.

Więcej o:
Komentarze (113)
Lewandowska na Balu Bizneswoman postawiła na modny w tym sezonie kolor, ale to Kożuchowska była najlepiej ubrana. Spójrzcie na dół stylizacji
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 102 razy 82

  Kreacja Lewej uwydatnila tylko mankamenty- szerokie ramiona, krótkie nóżki i wielkie stopy. Pokracznie to wygląda niestety.

 • Gość: irma

  Oceniono 71 razy 61

  niech ktoś powie tym NIEDOROBIONYM CELEBRYTKOM, że KLAPKI, LACZKI to nie jest eleganckie obuwie !!! z LACZACH to się po domu chodzi, ewentualnie śmieci wyrzuca,skacze do pobliskiego sklepiku po np. chleb... a gdy babka w laczach idzie, ZAWSZE słychać charakterystyczny dźwięk plask, plask, klap, klap... obciach większy niż białe botki !!! w kilku kręgach nie wpuszczono by jej na bal - może to by ją czegoś nauczyło !!!

 • lenkaa4

  Oceniono 55 razy 49

  W klapkach na bal? Naprawdę?! A i sukienka p. Ani stylu Kristel z "Dynastii" też jakaś groteskowa.
  Sukienka p. Kożuchowskiej ładna, ale rzeczywiście tak jak ktoś już napisał, trochę wiedźmowato wygląda. Myślę, że z inną marynarką, bardziej balowa, błyszczącą, kolorową a nie w tonie elegancji biurowej, wyglądałoby ta sukienka lepiej. No i ta sportowa torebka. Tak, to Dior, kupa kasy, ale na bal do balowej sukienki? Mnie podoba się kreacja p. Zdanowicz - prosta elegancja i eleganckie dodatki. Cóż, nie od dziś wiadomo, że klasa z kasą często w parze nie idą. I że gustu, smaku kupić nie można.

 • Gość: Doti

  Oceniono 48 razy 46

  Pani Aniu to nie suknia tylko podomka z dynastii

 • Gość: gosc

  Oceniono 55 razy 41

  Ann nigdy nie potrafi sie ubrac....wiejska dziewczyna i to jest to....

 • Gość: Wewe

  Oceniono 32 razy 30

  Pani Katarzyna Zdanowicz pięknie 😀

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX