Na Rozenek spłynęła fala hejtu po wpisie współautora książki o in vitro. "Kolejny pomysł na biznes". Majdan bronił żonę. Padły ostre słowa

Radosław Majdan stanął w obronie swojej żony Małgorzaty Rozenek po tym, jak spłynęła na nią fala hejtu po publikacji dominikanina Pawła Gużyńskiego odnośnie książki "In vitro. Rozmowy intymne".

Małgorzata Rozenek pochwaliła się ostatnio, że wydała nową książkę, "In vitro. Rozmowy intymne". Jeden ze współautorów książki, dominikanin Paweł Gużyński, podważył jej udział w tym projekcie. Jego zdaniem "Perfekcyjna" przesadziła z autoreklamą swojego zaangażowania i wypomniał jej to w punktach.

Po pierwsze, wywiady nie zostały przeprowadzone, zebrane i opracowane kosztem Pani wielomiesięcznej żmudnej pracy - zaznaczał delikatnie dominikanin.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie musieliśmy długo czekać. Głos zabrakło także Wydawnictwo Pruszyński i S-ka.

ZOBACZ TEŻ: Współautor książki Rozenek o in vitro podważył jej udział w projekcie. "Nie przyłożyła Pani do niej ręki". Odpowiedziała na zarzuty

Radosław Majdan broni żonę Małgorzatę

Jak się okazuje, w sprawę postanowił się zaangażować także mąż Małgorzaty Rozenek, Radosław Majdan. Jeden z internautów krótko skomentował całą sprawę:

Kolejny pomysł na biznes....

Majdan postanowił się odnieść do tych słów. 

Dlaczego uważasz, że mówienie o ważnych sprawach jest pomysłem na biznes? Dlatego bo ciebie to nie dotyczy? Więc uspokajam. Nie otwieramy kliniki in vitro - napisał Majdan. 
Ech... - dodał kolejny internauta. 

Na te słowa Majdan także nie pozostał obojętny. 

Musisz być bardzo sfrustrowana swoim życiem. Niestety nie dostaniesz żadnej rady, bo największą karą dla ciebie jest to, że musisz siebie i swoje frustracje znosić. Życzę wytrwałości - czytamy we wpisie Majdana. 

Screen z Instagrama Małgorzaty RozenekScreen z Instagrama Małgorzaty Rozenek Screen / Instagram / Małgorzata Rozenek

Trzeba przyznać, że walczy o imię żony jak lew! 

Małgorzata Rozenke a Wydawnictwo Pruszyński i S-ka

Głos w sporze zabrało także Wydawnictwo Pruszyński i S-ka.

Pragniemy podkreślić, że przez wiele miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan brała udział we wszystkich etapach powstawania książki "In vitro. Rozmowy intymne". Podważanie jej autorstwa w przypadku książki poruszającej temat, w który jest od wielu lat publicznie i osobiście zaangażowana, jest tym bardziej krzywdzące. Przykro nam, że odwraca uwagę od społecznej debaty, którą chcieliśmy rozpocząć za sprawą tego projektu wydawniczego - dodaje redaktor książki Michał Nalewski oraz zespół Wydawnictwa Prószyński Media.

Małgorzata Rozenek a in vitro

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że jej synowie urodzili się dzięki metodzie in vitro. Co więcej, żona Radosława Majdana pod koniec ubiegłego roku została przyłapana pod kliniką in vitro, co może sugerować, że stara się o kolejne dziecko. "Perfekcyjna" często zabiera głos w kwestii tej metody zapłodnienia. Szczególnie aktywna była, gdy do Sejmu swego czasu trafił projekt ustawy ograniczający tę metodę w Polsce. 

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek uznała, że miarka się przebrała i grzmi do polityków. "Zostawcie nas w spokoju!". Dalej jest jeszcze mocniej

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.