Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka? Publikuje zdjęcia ciążowego brzuszka i wyznaje: Niebawem dowiecie się o kolejnym dziele Boga

Esmeralda Godlewska jest w ciąży? Jej ostatnie publikacje w mediach społecznościowych mogą rodzić takie plotki.

Esmeralda Godlewska kocha być w centrum zainteresowania. A jak najlepiej zdobyć uwagę? Oczywiście, że kontrowersją. Jak wiemy, skandali w jej życiu nie brakuje. Ale tym razem nie o tym mowa. Wiele bowiem może wskazywać na to, że wkrótce Godlewska po raz kolejny zostanie mamą. 

Zobacz wideo

Esmeralda Godlewska spodziewa się dziecka? 

Jeszcze niedawno wzięła udział w brutalnym starciu na gali Fame MMA 3, a teraz okazuje się, że jest w ciąży? Już wyjaśniamy, skąd wzięły się takie przypuszczenia. Otóż, Godlewska udostępniła na swoim Instagramie kilka zdjęć, na których widniał ciążowy brzuszek.

Esmeralda Godlewska jest w ciąży?Esmeralda Godlewska jest w ciąży? Instagram/@esmeralda_godlewska

Nie mamy wątpliwości, że były to grafiki pobrane z internetu, ale jednak. Post bardzo szybko zniknął z sieci, a już chwilę później pojawił się kolejny. Tym razem zdjęcie syna Godlewskiej i obszerny wpis: 

Przesyłamy dużo buziaków dla każdej mamy! Oh.. i taty oraz niebawem dowiecie się o kolejnym wspaniałym dziele Boga w moim życiu. Pamiętaj, że nie liczy się to czego chcesz, liczy się to, czego tak naprawdę w głębi serca pragniesz. Nie jest łatwo być samotną mamą, zwłaszcza, że jak to śpiewa Brodka - miał być ślub, ale odszedł do innej porzucając narzeczoną i wówczas maleńkie dziecko. Od zawsze pragnęłam pełnej rodziny, sama pochodzę z wielodzietnej rodziny, w której się nie przelewało złoto. (...) Jednak zdarza się czasem tak, że Bóg ma dla nas inny plan, niż nasze wizje przyszłości, często łączy ludzi w pary, aby powstał owy cud i na tym etapie kończą się nasze drogi - pisze Godlewska.
 

Co więc Godlewska miała na myśli pisząc, że wkrótce dowiemy się o kolejnym dziele Boga? Czy rzeczywiście Esmeralda jest w ciąży, czy próbuje jednak wyłącznie wzbudzić wokół siebie zainteresowanie mediów? 

DH