Godlewska została znokautowana przez Linkiewicz. Teraz oskarża sędziego o niesprawiedliwy werdykt. "No ku*wa, ja bym wstała"

Esmeralda Godlewska przegrała walkę z Martą Linkiewicz podczas Fame MMA 3. Celebrytka na swoim InstaStory nie zgadza się z werdyktem sędziego, który zakończył pojedynek w pierwszej rundzie.
Zobacz wideo

Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz 30 marca zmierzyły się ze sobą w oktagonie podczas pierwszej walki kobiet na Fame MMA 3. Śpiewająca celebrytka przegrała z patoinfluencerką w pierwszej rundzie poprzez nokaut. Choć tuż po walce przyznała, że jej przeciwniczka sprawiedliwie wygrała i należy jej się zwycięstwo, to po kilku godzinach diametralnie zmieniła zdanie.

Co o walce sądzi Marta Linkiewicz? Zobacz nasz wywiad, którego udzieliła tuż po wygranej.

Esmeralda Godlewska oskarża sędziego

Godlewska rozgoryczona swoją przegraną, zaczęła żalić się fanom na Instagramie, że tak szybkie zakończenie walki było według niej niesłuszne.

Nie mogę tego przetrawić po prostu, że w pozycji, w której odwracam się na plecy, a to jest pozycja do wstania, bo inaczej bym się nie wydostała, to dostałam parę ciosów na głowę [w potylicę przyp.red.], co zalicza się do faulu. Trybson, który komentował walkę, sam to powiedział.

Esmeralda zaczęła wyśmiewać się z sędziego, który przerwał ich pojedynek.

Sędzia stwierdził, że nie chciał, aby ona zrobiła mi krzywdę - powiedziała z ironią. - Proszę was, no ku*wa, ja miałam ochotę dalej, taki power, taką energię. Ja chciałam dalej, what the f*ck, dlaczego on skończył. (...) Ja bym wstała, zrobiłybyśmy swoje, wygrałaby albo jedna, albo druga, ale nie tak.

Następnie postanowiła pouczyć doświadczonego sędziego, jak powinien wykonywać swoje obowiązki.

W regulaminie jest jasno napisane, kiedy ktoś cię uderza z tyłu głowy, to są to nielegalne ciosy. (...) Sędzia powinien na rozdzielić, ustawić ponownie do pozycji walczącej. A on, ku*wa, przerwał walkę!

Godlewską ewidentnie poniosły emocje i zaczęła wykrzykiwać:

Nie zostawię tak tego. Godlewska się nie poddaje. Ku*wa, kabaret. Dostałam z tyłu głowy i sędzia to widział i nie zareagował. Przerwał walkę, kiedy chciałam się wydostać. A potem twierdzi "To dla twojego zdrowia, dla twojej ochrony". W du*ie mam taką ochronę, ku*wa, nie tak miała wyglądać ta walka. (...) Sędzia, jesteś ch**em. Ten sędzia kalosz jest do wymiany

Co uważacie o zachowaniu Esmeraldy? Ma rację czy kolejny raz poniosły ją emocje?

JP

Więcej o: