Marta Linkiewicz z ironią skomentowała nokaut na Godlewskiej. "Jest mi jej żal, ale niech spie***la"

Podczas gali Fame MMA 3 Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską w zaledwie kilkanaście sekund. Marta w rozmowie z Plotkiem opowiedziała o tym, jakie emocje towarzyszyły jej zaraz po wygranej walce.
Zobacz wideo

Cóż to był za wieczór. Emocje sięgały zenitu, bo do ringu podczas Fame MMA 3 weszły Marta Linkiewicz i Esmerlada Godlewska. Raczej ciężko jest nam stwierdzić, że walka była zacięta, bo tak naprawdę pojedynek był krótki i zakończył się nokautem. Wygrała Linkiewicz, która szybko sprowadziła Esmerladę do parteru. Więcej o walce przeczytacie TUTAJ. My oczywiście nie mogliśmy przepuścić takiej okazji i byliśmy na miejscu, dzięki czemu mamy dla was materiał zza kulis. Naszej reporterce udało się porozmawiać z Martą Linkiewicz, która podsumowała swoją walkę. 

Bezlitosna Marta Linkiewicz po walce z Esmeraldą Godlewską

Z pewnością wielu z was nie umknął widok tulących się do siebie dziewczyn tuż po walce. Czyżby nastąpił przełom i panie przekazały sobie "znak pokoju"? Być może, ale w rozmowie z naszą reporterką wyglądało to już troszeczkę inaczej. Na samym początku Linkiewicz przyznała: 

Życie jest przewrotne. Nie wiem na ch*j się tak rzucała. Jakby podeszła do tego z dystansem... No ja nie wiem, po co takie awantury. I tak powiedziałam jej: "Szczekaj, szczekaj, zobaczymy na ringu". I zobaczyła. I co? Jest mi jej szkoda, ale w głębi serca niech spie***la.

Powoli zaczynamy się gubić w tej relacji. Ale wróćmy do naszej rozmowy z Martą. Jak sama przyznała, po wygranej walce nie wiedziała, co tak naprawdę się dzieję. 

Potem dopiero ogarnęłam, czy to nie jest koniec 1. rundy, ale okazało się, że wygrałam - mówi Marta w rozmowie z naszym portalem.

A jak się czuła, gdy zadawała Esmeraldzie ciosy prosto w twarz? Tutaj Marta ma jedno porównanie:

To było jak ubijanie wielkiego kotleta.

Marta Linkiewicz odniosła się także do tematu pogodzenia się z Godlewską. Jej zdaniem, gdyby wygrała Esmerlada, to nie pozostawiłaby na niej suchej nitki. Ona postanowiła zachować się inaczej, bo jak zaznaczyła, zdaje sobie sprawę z tego, jak wygląda jej życie prywatne.

Serio, jest mi jej szkoda - dodała.

No cóż, jest już po walce, ale czy Marta zdecyduje się jeszcze raz stanąć do ringu na Fame MMA? W rozmowie z naszą reporterką wyznała jedynie tajemniczo: 

Kto wie, kto wie.

Chcielibyście ponownie zobaczyć walkę z udziałem Marty Linkiewicz? 

DH

Więcej o:
Komentarze (61)
Przepełniona radością Linkiewicz po nokaucie na Godlewskiej. "Jest mi jej żal, ale niech spie***la"
Zaloguj się
 • elzbietttta

  Oceniono 43 razy 43

  Gazeto, informując o tym rynsztoku i cytując go, wpadłaś tym samym do szamba. Jutro mija czas mojej prenumeraty. Nie przedłużę jej.

 • Gość: Gość Kama

  Oceniono 36 razy 34

  To już jest totalny upadek kobiety,te gesty,słownictwo,zachowanie z rynsztoka i kto ma się czymś takiim zainteresować,chyba totalna patologia.Czego się nie zrobi dla kasy.Kobiety WSTYD......

 • Gość: Aa

  Oceniono 33 razy 33

  Jak media mogą promować takie dno.. Organizator MMA oraz wszystkie media, które promują tą patologię powinny płacić słone kary. Co za czasy.,,

 • Gość: słowianin

  Oceniono 16 razy 16

  Żałosna, prymitywna, chamska i nie mająca nic wspólnego ze sportem. Skąd toto zostało wyrwane - z dna szamba?

 • Gość: usialusia

  Oceniono 22 razy 16

  Sory, ale jesteś cięższa i wyższa od Esmeraldy, więc wygrałaś tylko dlatego że jesteś spasiona. Nie jestem za żadną z was, ale nie masz co cieszyć japy bo to była nie równa walka w ch*j.

 • Gość: Babcia

  Oceniono 14 razy 14

  Bagno intelektualne jednej i drugiej .

 • Gość: sara

  Oceniono 16 razy 14

  Kogo wy debile promujecie? Dla dobra spoleczenstwa takie portale powinno sie zamykac,mowie to jako rodzic.Dla kasy zrobicie wszystko,opisujecie dziwki a jestescie tacy sami.Dla kasy wszystko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX