Mama Królikowskiego ma dość. "Nie rozumie, dlaczego Antek wiąże się z maturzystkami". Czy syn w końcu się posłucha?

Antek Królikowski jest miłośnikiem młodszych kobiet. Nie podoba się to jego mamie. Małgorzata Ostrowska-Królikowska chce, by jej syn wreszcie się ustatkował.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Aktor długo nie mógł pogodzić się z utratą ukochanej. Jednak od jakiegoś czasu spotyka się z anonimową dziewczyną. Podobno jest młodsza od niego prawie o 10 lat. To oznacza, że jest niemal w tym samym wieku, co była dziewczyna aktora. Niestety, radości syna nie podziela Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Zobacz wideo

Antoni Królikowski skrytykowany przez swoją mamę

Antek Królikowski nigdy nie ukrywał, że woli spotykać się z młodszymi dziewczynami. Po rozstaniu z 20-letnią Wieniawą pojawiły się głosy, że może tym razem zwiąże się z rówieśniczką. Nic z tych rzeczy. Z tego faktu nie jest zadowolona jego mama. Jak dowiedział się "Fakt", Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła cierpliwość do swojego syna.

Pani Małgosia nie rozumie, dlaczego Antek wiąże się z maturzystkami. Doszła do wniosku, że takie dziewczyny mają "fiu-bździu" w głowie i nie są gotowe na dojrzałą relację. Zapytała go, dlaczego nie znajdzie sobie dziewczyny wśród rówieśniczek. Wówczas miałby szansę zbudować trwały związek, a może nawet i stworzyć rodzinę. Antek jednak zbył to żartem - zdradził informator tabloidu.

Przypomnijmy, że Antek Królikowski ma 30 lat. Jak myślicie, czy wreszcie zacznie poważnie myśleć o założeniu rodziny?
 

AD