Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Fani: Masz tyle kasy, że wstyd, żebyś prosiła o pomoc. "Perfekcyjna" odpowiedziała

Małgorzata Rozenek poprosiła swoich obserwatorów na Instagramie o datki na leczenie Katarzyny Litwiniak, pierwszej żony swojego byłego męża. Za to została skrytykowana przez internautów.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek włączyła się w akcję zbiórki pieniędzy na leczenie Katarzyny Litwiniak. To pierwsza żona Jacka Rozenka i matka jego syna Adriana. Chłopak zaapelował w mediach o pomoc - potrzeba 170 tysięcy złotych na terapię protonową w klinice w Monachium. "Perfekcyjna" opublikowała na swoim Instagramie specjalny post, w którym poprosiła internautów o wpłacanie datków. Nasz poprzedni artykuł na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Uwaga ważne! Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby - pisała Małgorzata.

Małgorzata Rozenek skrytykowana za zbiórkę pieniędzy

Obserwatorzy Rozenek nie zostawili na niej suchej nitki. Zarzucali jej, że zamiast prosić o wpłacanie pieniędzy, sama powinna przekazać dużą sumę na leczenie Katarzyny, gdyż jako jedna z najpopularniejszych gwiazd w show-biznesie nie powinna narzekać na brak pieniędzy.

Z całym szacunkiem, Wy którzy opływacie w luksusy prosicie nas szarych ludzi o pomoc?! Wstyd!
Pani Rozenek mając takie wpływy, powinna dawno Pani zasponsorować to z nowym mężem. Macie pensje, o jakich marzą Polacy. Jeśli miałbym takie konto, jak Szanowna Pani i Pani mąż nowy, to nie czekałbym na zbiorki tylko natychmiastowa pomoc...
To prawda, masz tyle kasy, że wstyd, żebyś prosiła o pomoc - pisali.

Małgorzata postanowiła odpowiedzieć na hejterskie komentarze. Opublikowała specjalny post, w którym napisała, co o tym sądzi.

Kochani, ręce opadają, gdy czytam negatywne komentarze dotyczące zbiórki pieniędzy dla mojej znajomej. W takich sytuacjach darujcie sobie proszę złośliwości. Fakt, że proszę moich obserwatorów o pomoc, wynika z tego, że pomimo wsparcia rodziny i bliskich nadal brakuje wymaganych funduszy. Kwota, o której pisałam, jest tylko małą częścią potrzebnej sumy, którą prawie udało nam się zebrać. Nie proszę o wiele, bo gdyby każda z obserwujących mnie osób wpłaciła - uwaga - 20 groszy, zebralibyśmy kwotę, dzięki której Kasia mogłaby rozpocząć leczenie.

W tym samym poście przestrzegła również, że w życiu każdego może przyjść taki moment, że będzie musiał prosić innych o pomoc.

Chcesz pomóc, będę bardzo wdzięczna. Nie chcesz, to przynajmniej nie krytykuj, ale miej w tyle głowy, że może przyjść taka chwila, że będziesz musiał prosić innych o pomoc. I nie życzę Ci wtedy, żebyś spotkał się z taką reakcją, z jaką zazwyczaj spotykają się osoby publiczne, nagłaśniające takie zbiórki - napisała.

Myślicie, że Małgorzata Rozenek przemówi do rozsądku hejterom?

JP

Więcej o:
Komentarze (189)
Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Fani: Masz tyle kasy, że wstyd, żebyś prosiła o pomoc. "Perfekcyjna" odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: Sandra

  Oceniono 112 razy 98

  Tak jak Lewandowska ma cztery torebki birkin każda kosztuje 100 tysięcy złotych a prosiła ludzi żeby zbierali na jej chorą na raka przyjaciółkę ponad 100 tysiecy na leczenie , nie uzbierali i jej przyjaciółka zmarła ten sam przypadek zamiast sama dać , Lewandowski zarabia 20 milionów euro czyli 80 milionów rocznie a z reklam z 20 milionów złotych i dla niego te około 200 tysięcy to jak dla nas 5 złotych , Rozenek zarabia kilka milionów rocznie z reklam , programów więc też nie powinna mieć problemu z takimi pieniędzmi ale to widocznie sknery które myślą tylko o sobie , wstyd .

 • Gość: Zazenowany

  Oceniono 97 razy 83

  Prawdziwy filantrop pomaga w tajemnicy bez udziału mediów .Myślę że wyrażenie opinie przez internautów nie jest hejtem .To bardzo wygodne wszystkich którzy mają inne zdanie nazwać hejtere.

 • Gość: gosc

  Oceniono 77 razy 61

  pani rozenek usilnie chce bysmy za 20 groszy chcieli ja obserwowac,zalosna lampucera

 • Gość: Gb

  Oceniono 68 razy 50

  Ta kobieta jest beznadziejna.. Pomaga w ten sposob by znow byla na swieczniku bo nie wazne Co mowia byle mowili. Propinuje wziasc przyklad z Blaszczykowskiego dla wszystkich ktorzy mysla ze sa bezinteresowni

 • Gość: Agiii

  Oceniono 62 razy 48

  Druga Lewandowska która zbierała pieniądze na leczenie koleżanki i niestety nie udało się i zmarła A potrzeba było 200tys czemu sama nie zapłaciła?mało pieniędzy miała? Rozumiem te wszystkie akcję ale jeśli w grę wchodzi czas i potrzeba na gwałt danej sumy to nie patrzylabym na innych mając tyle hajsu co oni tylko sama zaplacilabym cala kwotę i walczylabym o życie bliskiej osoby

 • Gość: Fugi

  Oceniono 56 razy 40

  Co to za czasy że wraz na leczenie zbiera się w internecie, na wszystko mają dać ludzie, a te gwiazdki pozal się boże udają bogaczy , wszystko na kredyt s jak przyjedzie prawdziwe życie, to tylko wyciągają ręce po cudze, bo jak się okazuje sami są biedakami..

 • Gość: ////

  Oceniono 52 razy 40

  a na instagramie-jaka pani smutna,ojej,udajemy smuteczek?te soczewy nienieskie zle wygladaja z karnacja starego indianina

 • Gość: ....

  Oceniono 33 razy 27

  Oo Dziuba się nie domyka od botoksu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX