Iga Kreft pokazała swojego chłopaka. To przystojny scenarzysta i reżyser. Poznali się na planie "M jak miłość"

Iga Krefft to prawdziwa szczęściara. Ma pracę marzeń i przystojnego chłopaka, na którego może zawsze liczyć.

Mimo że Iga Krefft występuje w "M jak miłość" już od 12 lat, to młoda gwiazdka dopiero od niedawna cieszy się większym zainteresowaniem mediów. Z pewnością pomógł jej w tym udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Niedługo na rynku pojawi się debiutancki album Igi zatytułowany "Ofelia". Jak zdradziła, w pracy nad krążkiem może liczyć na wsparcie swojego przystojnego chłopaka.

Zobacz wideo

Ula z "M jak miłość" ma chłopaka

Do tej pory Iga Krefft niechętnie opowiadała o swoim życiu prywatnym. Inna sprawa, że może nie było ono szczególnie ciekawe dla tabloidów. To się jednak powoli zmienia. Serialowa Ula może pochwalić się nie tylko kolejnymi sukcesami na polu zawodowym, ale także szczęściem w miłości. 23-latka od dwóch i pół roku spotyka się z przystojnym Wiktorem Ejryszewem. 

 

Kim jest partner Igi Krefft?

Wybranek aktorki jest scenarzystą i reżyserem, pisze też skecze. Obecnie Wiktor wspiera Igę w rozwijaniu jej kariery muzycznej. Wspólnie pracuję nad jej debiutanckim teledyskiem, a już niebawem planują razem ruszyć w trasę koncertową.

Para poznała się ponad trzy lata temu, kiedy to Ejryszew zagrał mały epizod w "M jak miłość". Szybko połączyły ich wspólne pasje i zainteresowania, dziś są nierozłączni.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć jeszcze więcej miłości i szczęścia.