Julia Wróblewska na "Wielkim teście o wojsku". Stylizacja? Delikatnie mówiąc nie na miejscu. Goły brzuch i biodrówki

Julia Wróblewska wzięła udział w "Wielkim teście o wojsku" organizowanym przez TVP z okazji 20 lat Polski w NATO. Wybierając stylizację, pomyliła chyba studio telewizji z dyskoteką.

Julia Wróblewska od najmłodszych lat występuje w filmach, serialach, ale też teledyskach. Celebrytka pojawiła się też już kilka razy na "Wielkich testach" TVP. Możemy więc założyć, że wie, jak wygląda ten program, ale mamy wrażenie, że Julia nie do końca popisała się ze swoją ostatnią stylizacją.

Na teście o wojsku, Julka miała na sobie króciutką srebrną bluzkę, która całkowicie odsłoniła jej brzuch. Wróblewska dobrała do niej białe spodnie biodrówki i botki. Tę samą bluzkę miała na sobię parę dni wcześniej, ale wtedy zestawiła ją ze spodniami z wysokim stanem. To dużo lepszy pomysł. Bluzka, która kończy się pod biustem i biodrówki to trend, który może sprawdzić się na dyskotece i to tylko dlatego, że moda z okolic roku 2000 przeżywa obecnie renesans. Taki zestaw nie ma jednak nic wspólnego ze "stonowaną elegancją", na którą stawiają pozsotali uczestnicy testu.

A jak Wam podoba się stylizacja Julii?

JM

Więcej o:
Komentarze (33)
Julia Wróblewska na "Wielkim teście o wojsku". Stylizacja? Delikatnie mówiąc nie na miejscu. Goły brzuch i biodrówki
Zaloguj się
 • Gość: 77777

  Oceniono 40 razy 34

  Wyjątkowo głupia dziewucha.

 • atr8

  Oceniono 33 razy 25

  Przecież to ma zupełnie pstro w głowie. Jak była małą dziewczynką to mogła się podobać/ tylko mi tu bez podtekstów/, teraz tylko wkoorvia.

 • Gość: Stefcia

  Oceniono 26 razy 12

  Moja babcia powiadała cytat.Jak dziewczyna brzuch ma goły, wejdą na nią wszystkie woły.Może to o to chodziło?

 • Gość: UUU

  Oceniono 11 razy 7

  A STRASZYŁA ŻE ZNIKA Z MEDIÓW I CO DALEJ SIĘ PCHA, A POTEM FORSE WYDAJE NA PSYCHIATRÓW WIDAĆ MUSI SIE OPŁACAĆ.

 • Gość: miszcz

  Oceniono 6 razy 6

  niczego nie pomyliła, dzięki temu o niej piszecie i wielu ludzi ( w tym ja) dowiedziało się o jej istnieniu. O to chodziło, bystra dziewucha!

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 4 razy 4

  Ta Jula jaka z niej aktorka?? W Wikipedii doszukałem się jedynie że chodziła do szkoły średniej po roku przeniesiona do liceum społecznego, czy ta kobieta w ogóle ma maturę??- gazeta podaj jej jakiekolwiek osiągnięcia poza małymi rolami w serialach tego tak zwanego celebryty płci żeńskiej i to niezbyt ładnego

 • keramwistagano

  Oceniono 8 razy 4

  Dziewucha dokladnie wie, czego wojakom potrzeba: dupy, dupy, dupy.... i to wszystko

 • bokaj

  Oceniono 3 razy 3

  Teraz już tylko kompletne zera zajmują uwagę suwerena...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX