Magda Gessler udostępniła zdjęcie kelnera i poprosiła o ocenę jego urody. Internauci oburzeni: Pan wystawiony jak towar do punktacji

Magda Gessler dodała na swój profil na Facebooku zdjęcie kelnera z ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji". Poprosiła internautów o jego ocenę. Wpis restauratorki rozpętał burzę.
Zobacz wideo

W ostatni czwartek wyemitowano odcinek "Kuchennych rewolucji", w którym Magda Gessler odwiedziła gruzińską restaurację "Mada" w Warszawie. Restauratorka nie ukrywa, że jest zachwycona kelnerem, którego tam spotkała. Na Facebooku wstawiła jego zdjęcie i poprosiła fanów o ocenę jego wyglądu w skali 1 do 10.

Zobacz: "Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla załogi restauracji. Oni zaskoczyli ją jeszcze bardziej

Magda Gessler oburzyła internautów

Fajny kelner? Ile punktów od 1 do 10? - napisała.

Sama przyznała mu najwyższą notę, a jej zachowanie oburzyło sporą grupę internautów. Uznali, że "wystawiła" kelnera jak towar i zarządziła publiczną ocenę jego wyglądu. W komentarzach zawrzało. Oto kilka wypowiedzi zbulwersowanych osób, które uważają, że Gessler potraktowała mężczyznę przedmiotowo:

Pan wystawiony jak towar do punktacji. Słabe. Może teraz licytacja?
Potraktowano chłopaka przedmiotowo.
Pani Magdo, to trochę seksistowskie podejście do tego młodego mężczyzny.
Kelner fajny, ale czy można kogoś tak oceniać? Człowiek jest człowiekiem, nie powinno się go oceniać jak rzecz - piszą.

W dyskusję z nimi weszli obrońcy Magdy Gessler, którzy apelowali do nich o trochę dystansu. Zarzucili im, że nie zrozumieli poczucia humoru restauratorki i powinni spuścić z tonu. My dołączamy do grupy, której zachowanie prowadzącej program nie do końca się podoba. A Wy co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (144)
Magda Gessler udostępniła zdjęcie kelnera z "Kuchennych..." i poprosiła o ocenę. Internauci oburzeni: Pan wystawiony jak towar do punktacji
Zaloguj się
 • Gość: Liliannna

  Oceniono 69 razy 47

  Ta baba przechodzi samą siebie, chyba brakuje jej
  Mężczyzny. TEN pan nie jest towarem z jej knajpy.
  I jeszcze oceniać, kogoś, to bezczelne.
  To za młody chłopak, dla starej pudernicy.
  Gdyby ktoś wykorzystał jej wizerunek, zaraz by się
  Sądziła, i oczekiwała odszkodowania.
  Pani Gessler, niestety ale brak Pani kultury i zasad
  Dobrego wychowania.
  Żenująca z pani osoba.

 • Gość: MisiaBe

  Oceniono 43 razy 33

  Madziu- zawsze to lepiej niż ty; ciebie można ocenić co najwyżej na ZERO.

 • Gość: do_sądu

  Oceniono 22 razy 20

  Jeśli jest to publicznie dostępny post, panu kelnerowi sugeruję iść do prawnika i założyć sprawę o bezprawne wykorzystanie wizerunku.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  Lepiej odstaw alkohol i portale, a najlepiej zniknij z tv wraz z całą rodziną. Oddaj długi,pomóż córce, zaproś biednych od braciszka na dobry obiad.

 • Gość: prawda

  Oceniono 29 razy 19

  Znów to wstrętne babsko z ogromnym bebechem na platfusach i mopem na łbie ! Nikt mądry tego paskudztwa kijem nie dotknie !

 • Gość: gosc

  Oceniono 19 razy 17

  Zachowanie pani Magdy jest coraz bardziej żenujące.Idiotyczne zdjęcia dziubków ,glupie komentarze.To nie poczucie humoru,nie dystans ale zwykla głupota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX