Magda Gessler udostępniła zdjęcie kelnera i poprosiła o ocenę jego urody. Internauci oburzeni: Pan wystawiony jak towar do punktacji

Magda Gessler dodała na swój profil na Facebooku zdjęcie kelnera z ostatniego odcinka "Kuchennych rewolucji". Poprosiła internautów o jego ocenę. Wpis restauratorki rozpętał burzę.
Zobacz wideo

W ostatni czwartek wyemitowano odcinek "Kuchennych rewolucji", w którym Magda Gessler odwiedziła gruzińską restaurację "Mada" w Warszawie. Restauratorka nie ukrywa, że jest zachwycona kelnerem, którego tam spotkała. Na Facebooku wstawiła jego zdjęcie i poprosiła fanów o ocenę jego wyglądu w skali 1 do 10.

Zobacz: "Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla załogi restauracji. Oni zaskoczyli ją jeszcze bardziej

Magda Gessler oburzyła internautów

Fajny kelner? Ile punktów od 1 do 10? - napisała.

Sama przyznała mu najwyższą notę, a jej zachowanie oburzyło sporą grupę internautów. Uznali, że "wystawiła" kelnera jak towar i zarządziła publiczną ocenę jego wyglądu. W komentarzach zawrzało. Oto kilka wypowiedzi zbulwersowanych osób, które uważają, że Gessler potraktowała mężczyznę przedmiotowo:

Pan wystawiony jak towar do punktacji. Słabe. Może teraz licytacja?
Potraktowano chłopaka przedmiotowo.
Pani Magdo, to trochę seksistowskie podejście do tego młodego mężczyzny.
Kelner fajny, ale czy można kogoś tak oceniać? Człowiek jest człowiekiem, nie powinno się go oceniać jak rzecz - piszą.

W dyskusję z nimi weszli obrońcy Magdy Gessler, którzy apelowali do nich o trochę dystansu. Zarzucili im, że nie zrozumieli poczucia humoru restauratorki i powinni spuścić z tonu. My dołączamy do grupy, której zachowanie prowadzącej program nie do końca się podoba. A Wy co o tym myślicie?

AW