Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat. Mamy najnowsze zdjęcie Marii. Jest podobna do mamy?

Maria Dowbor-Baczyńska ma już 20 lat. Córka Katarzyny Dowbor mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię. A jak wygląda? Mamy jej najnowsze zdjęcie.
Zobacz wideo

Katarzyna Dowbor jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Sławą może się dzisiaj poszczycić także jej syn, Maciej, który obecnie prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". Ale Katarzyna ma jeszcze jedną dumę - córkę Marię.

Maria Dowbor - jak dzisiaj wygląda?

Maria jest owocem miłości dziennikarki i Jerzego Baczyńskiego. Kiedy Maria była mała, często towarzyszyła mamie na imprezach medialnych. Jednak świat show-biznesu jej nie wciągnął. Maria wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła studia psychologiczne i filozoficzne.

Zajrzeliśmy na jej profil na Facebooku i znaleźliśmy najnowsze zdjęcie. Musimy przyznać, że Maria wyrosła na piękną kobietę!

Narodziny córki były dla Katarzyny bardzo emocjonującym przeżyciem. Przypomnijmy, że dziennikarka urodziła dwójkę swoich dzieci w odstępstwie trzynastu lat.

Późne macierzyństwo to najlepsze co mi się przytrafiło. (…) Mam dodatkową motywację, by dbać o swoją formę. Jeżdżę z córką na nartach czy rowerze – powiedziała w jednym z wywiadów.

Gwiazda dodała też, że drugi poród wspomina nieco inaczej.

Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość

Uważacie, że Maria jest podobna do mamy?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.