Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat. Mamy najnowsze zdjęcie Marii. Jest podobna do mamy?

Maria Dowbor-Baczyńska ma już 20 lat. Córka Katarzyny Dowbor mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie studiuje psychologię i filozofię. A jak wygląda? Mamy jej najnowsze zdjęcie.
Zobacz wideo

Katarzyna Dowbor jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Sławą może się dzisiaj poszczycić także jej syn, Maciej, który obecnie prowadzi program "Twoja twarz brzmi znajomo". Ale Katarzyna ma jeszcze jedną dumę - córkę Marię.

Maria Dowbor - jak dzisiaj wygląda?

Maria jest owocem miłości dziennikarki i Jerzego Baczyńskiego. Kiedy Maria była mała, często towarzyszyła mamie na imprezach medialnych. Jednak świat show-biznesu jej nie wciągnął. Maria wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdzie rozpoczęła studia psychologiczne i filozoficzne.

Zajrzeliśmy na jej profil na Facebooku i znaleźliśmy najnowsze zdjęcie. Musimy przyznać, że Maria wyrosła na piękną kobietę!

Narodziny córki były dla Katarzyny bardzo emocjonującym przeżyciem. Przypomnijmy, że dziennikarka urodziła dwójkę swoich dzieci w odstępstwie trzynastu lat.

Późne macierzyństwo to najlepsze co mi się przytrafiło. (…) Mam dodatkową motywację, by dbać o swoją formę. Jeżdżę z córką na nartach czy rowerze – powiedziała w jednym z wywiadów.

Gwiazda dodała też, że drugi poród wspomina nieco inaczej.

Rodząc po czterdziestce, z pewnością rodziłam rozsądniej, mając już pewne doświadczenie i mądrość

Uważacie, że Maria jest podobna do mamy?

KS

Więcej o:
Komentarze (39)
Córka Katarzyny Dowbor ma już 20 lat. Mamy najnowsze zdjęcie Marii. Jest podobna do mamy?
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 60 razy 52

  "Musimy przyznać, że Maria wyrosła na piękną kobietę!"

  A powiedzcie, które dziecko znanych po fachu dziennikarzy nie jest pięknę, śliczne, inteligentne, mądre i w ogóle super-hiper? :D :D :D

 • Gość: Sara

  Oceniono 51 razy 37

  Ładna dziewczyna

 • Gość: Trakenka

  Oceniono 39 razy 23

  Przestańcie, proszę, pisać o prywatnym życiu p. Dowbor. To nie do zniesienia. Rzygać się chce.. Jak nie choroba Basedowa, to córka p. Dowbor jest tematem... To nic szczególnego... Choroba Basedowa jest bardzo popularna obecnie jak i inne choroby immunologiczne tego typu. A dzieci mają wszyscy... Przestańcie, proszę..

 • Gość: illusja

  Oceniono 12 razy 12

  "dziennikarka urodziła dwójkę swoich dzieci w odstępstwie trzynastu lat" To Maciej ma 33 lata? Wydawało mi się, że jest już po 40.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 12

  dobrze,ze nie poszla w slady brata,ten to wszedzie wpychany

 • domektomek

  Oceniono 24 razy 8

  Czy ten artykuł jest wstępem przed zatrudnieniem tej panienki w którejś ze stacji telewizyjnych ?

 • Gość: Viki

  Oceniono 24 razy 6

  Pani Katarzyna Dowbor jest bardzo sympatyczną osobą i może być dumna z córki gdyż Marysia wyrosła na bardzo ładną dziewczynę.Naprawdę.Pozdrawiam serdecznie je obie☺🌻

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX