Krzysztof Ibisz rozstał się z partnerką. Patrycja Madejska wyprowadziła się z ich apartamentu. Wiemy, dlaczego

Krzysztof Ibisz jest znowu wolny. Po siedmiu latach doszło do jego rozstania z ukochaną Patrycją Madejską. Jak podaje "Na Żywo", kobieta wyprowadziła się z jego apartamentu.

Krzysztof Ibisz ostatnio nie ma najlepszego czasu. Miesiąc temu zmarł jego ojciec, teraz tygodnik "Na Żywo" donosi, że rozstał się z wieloletnią partnerką. Według ustaleń dziennikarzy Patrycja Madejska wyprowadziła się z ich apartamentu i zakończyła związek z prezenterem.

Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz rozstał się z partnerką

Parą byli przez siedem lat. Ibisz nie ukrywał fascynacji piękną menedżerką luksusowego domu handlowego. Łączyła ich namiętność i nie wstydzili się okazywać sobie publicznie czułości. Jednak ich związek ponoć już należy do przeszłości, bo - jak podaje tygodnik - Patrycja nie chciała dłużej czekać na oświadczyny.

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz raczej nie myślał o tym, by po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. Gdy był z Patrycją, nie wspominał, że planuje w przyszłości wziąć z nią ślub. Być może nie chciał powtórzyć swoich doświadczeń z dwiema poprzednimi żonami. Jego pierwszą wybranką była Anna Zejdler, którą poślubił w 1998 roku. Drugą została Anna Nowak, której złożył przysięgę małżeńską w 2003 roku.Obie urodziły mu synów: Maksymiliana, który w tym roku skończy 20 lat, oraz Vincenta, który będzie świętował trzynaste urodziny. 

Ibisz stara się być dobrym ojcem i chętnie opiekuje się swoimi dziećmi. Ostatnio też widocznie zbliżył się z drugą żoną, która pocieszała go po śmierci ojca. Czyżby ich odbudowana relacja miała wpływ na decyzję Patrycji Madejskiej? Myślicie, że Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz mają szanse do siebie wrócić?

AW

Więcej o:
Komentarze (49)
Krzysztof Ibisz rozstał się z partnerką. "Na Żywo" podaje, że nie chciała dłużej czekać na oświadczyny
Zaloguj się
 • Gość: Brote Lepe

  Oceniono 85 razy 79

  a kto w wieku 18 lat chciałby się żenić?

 • shunpike

  Oceniono 49 razy 49

  Czyli, rzecz biorąc praktycznie, znów jest po rozwodzie tyle, że bez przepychanek i ewentualnych strat finansowych. Miał nosa :P

 • Gość: firenze

  Oceniono 31 razy 29

  nie znam tych państwa osobiście poza spotkaniami z psem i muszę powiedzieć, że są sympatycznymi osobami, są naturalni, bez gwiazdorzenia. Ta pani wygląda b. dobrze w realu, jest miła. Szkoda tej pary.

 • Gość: ;)

  Oceniono 23 razy 15

  A może nie mogła znieść, że za chwilę będzie starsza od Krzysia ;)
  to tak z przymrużeniem oka ;P ;)

 • Gość: W.

  Oceniono 19 razy 13

  Dobrze. Ta kobietą to totalne przeciwieństwo Krzysztofa. Arogancka, agresywna, wywyższająca się, traktująca z ludzi z pogardą i pomiatająca innymi osobami. Kilka razy widziałam ją w akcji i się zastanawiałam co taki mężczyzna robi z taką kreaturą

 • Gość: roro

  Oceniono 13 razy 11

  nie mogła zniesc jego bieli zębów w sypialni po nocy!! spać to nie dawało, jak 100w żarówka!

 • supermarjan

  Oceniono 9 razy 9

  jeszcze chwile pomłodnieje i kobieta spotka sie z prokuratorem. Pedofilia.
  nie dziwota że uciekła nim jeeszcze czas....

 • ksztybyr

  Oceniono 8 razy 8

  nie widzę na stole sosu Winiary. to wstyd, że p. Anna karmi dziecko i byłego męża jakimś samodzielnie gotowanym syfem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX