Krzysztof Ibisz rozstał się z partnerką. Patrycja Madejska wyprowadziła się z ich apartamentu. Wiemy, dlaczego

Krzysztof Ibisz jest znowu wolny. Po siedmiu latach doszło do jego rozstania z ukochaną Patrycją Madejską. Jak podaje "Na Żywo", kobieta wyprowadziła się z jego apartamentu.

Krzysztof Ibisz ostatnio nie ma najlepszego czasu. Miesiąc temu zmarł jego ojciec, teraz tygodnik "Na Żywo" donosi, że rozstał się z wieloletnią partnerką. Według ustaleń dziennikarzy Patrycja Madejska wyprowadziła się z ich apartamentu i zakończyła związek z prezenterem.

Zobacz wideo

Krzysztof Ibisz rozstał się z partnerką

 

Parą byli przez siedem lat. Ibisz nie ukrywał fascynacji piękną menedżerką luksusowego domu handlowego. Łączyła ich namiętność i nie wstydzili się okazywać sobie publicznie czułości. Jednak ich związek ponoć już należy do przeszłości, bo - jak podaje tygodnik - Patrycja nie chciała dłużej czekać na oświadczyny.

Nie da się ukryć, że Krzysztof Ibisz raczej nie myślał o tym, by po raz kolejny stanąć na ślubnym kobiercu. Gdy był z Patrycją, nie wspominał, że planuje w przyszłości wziąć z nią ślub. Być może nie chciał powtórzyć swoich doświadczeń z dwiema poprzednimi żonami. Jego pierwszą wybranką była Anna Zejdler, którą poślubił w 1998 roku. Drugą została Anna Nowak, której złożył przysięgę małżeńską w 2003 roku.Obie urodziły mu synów: Maksymiliana, który w tym roku skończy 20 lat, oraz Vincenta, który będzie świętował trzynaste urodziny. 

 

Ibisz stara się być dobrym ojcem i chętnie opiekuje się swoimi dziećmi. Ostatnio też widocznie zbliżył się z drugą żoną, która pocieszała go po śmierci ojca. Czyżby ich odbudowana relacja miała wpływ na decyzję Patrycji Madejskiej? Myślicie, że Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz mają szanse do siebie wrócić?

AW