Były Kate Beckinsale radzi jej obecnemu chłopakowi: UCIEKAJ. Czy Pete Davidson posłucha?

Kate Beckinsale i Pete Davidson są ze sobą dość krótko, ale za to bardzo intensywnie. Tymczasem były chłopak Kate - Matt Rife - ma dla Pete'a jedną, bardzo prostą radę: UCIEKAJ chłopaku.

Kate Beckinsale i Pete Davidson w czułych objęciach, zajęci romantycznymi pocałunkami nie kryją się już ze swoim uczuciem. Pete szybko pocieszył się w ramionach pięknej aktorki po rozstaniu z Arianą Grande.

Zobacz wideo

Kate Beckinsale i Pete Davidson - były Kate ostrzega Pete'a

Tymczasem reporterzy serwisu TMZ zapytali byłego Kate Beckinsale - Matta Rife - co sądzi o nowym związku swojej byłej dziewczyny. Jego wypowiedź powinna dać Pete'owi do myślenia.

Powiem to jak facet facetowi - zaczął zapytany o radę dla Pete'a Matt Rife - UCIEKAJ. A jeśli nie chcesz już teraz zakończyć związku z Kate, to korzystaj, póki możesz.

Kate Beckinsale i Matt Rife byli razem w 2017 roku. Matt miał wtedy 21 lat, Kate - 43. Rozstali się po roku, ponieważ Kate miała ważniejsze sprawy na głowie, niż związek z młodym standuperem. Wolała zająć się swoją pracą i relacją z 18-letnią córką.

Widać jednak, że był to związek pełen wybojów - choć para od początku podkreślała, że "wiek to tylko liczba" i fakt, że Kate jest starsza od matki Matta o dwa lata, zaś on sam jest starszy od córki Kate o 3 lata nie ma żadnego znaczenia.

Kate Beckinsale i Pete Davidson - podobny scenariusz

Kate Beckinsale i Pete Davidson są parą zaledwie kilka tygodni. Jeszcze w grudniu przyjaciele mówili, że z Petem po rozstaniu z Arianą Grande jest naprawdę źle, tymczasem on na początku roku błyskawicznie związał się z aktorką.

Pete jest wyjątkowo podobny do Matta Rife - pomijając kwestię wieku (obaj są bardzo młodzi), Pete ma coś, co Kate ceni w mężczyznach szczególnie: humor. Czy Pete podzieli los Matta? A może jednak uda mu się zbudować z Kate Beckinsale coś więcej, niż tylko przelotny związek?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.